Ocena kierowcy - Mitsubishi L200 IV Double Cab

Silnik 2.5 DOHC 136KM 100kW
Rok produkcji 2008
Mitsubishi L200 IV Double Cab 2.5 DOHC 136KM 100kW od 2006 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : super select
Auto polecam tylko i wylacznie osobom ktore potrzebuja tego typu pojazd. Ja jestem mysliwym i wybralem mitsubishi po pierwsze ze wzgldu na uklad super select dzieki ktoremu mozna cztery na cztery jezdzic po asfalcie[przypominam ze jest to jedyne tego typu rozwiazanie na rynku, posiadacze navarry i hiluxa moga sie przejechac 4x4 tylko w blocie bo na asfalcie nie mozna!!!!], oddzielna przestrzen ladunkowa jest bardzo przydatna bo w kabinie kierowcy nic nie smierdzi i jest czysto a na pace moze byc wszystko... Nie polecam tego auta ludziom ktorzy nie jezdza w terenie i tym ktorym nie potrzebna jest paka, gdybym nie byl mysliwym to kupil bym zwyklego SUVa bo mozna nim rozwijac wyzsze predkosci i zakupy mozna polozyc na welurowych dywanikach a nie w plastikowej wannie. Auto jest wiec przeznaczone do waskkej grupy odbiorcow. Ja osobiscie czekam na nastepce l200 bo innego auta sobie nie wyobrazam
silnik jest glosny a to dlatego ze skrzynia biegow jest zestrojona do jazdy w terenie i z duzym obciazeniem. Cicho jest przy jezdzie 90-100 km/h powyzej silnik wchodzi na wysokie obroty i robi sie glosno
biegi wchodza gladko, zadnych zastrzezen, mozliwosc zmieniania napedow podczas jazdy i najwaziejsze mozliosc jazdy 4x4 po asfalcie co zima jest poprostu boskie
zawieszenie twarde typowo zestrojone do terenu, tyl lekki jak to w pickupie, uklad kierowniczy szybko reaguje, slabe hamulce a to ze wzbldu na mase i wysoko polozony srodek ciezkosci
jak w kazdym aucie terenowym na trasie widac wszystko co przed nami, bez czujnikow parkowania parkowanie to jakas masakra
z przodu super z tylu tyle co w mercedesie klasy C
przy duzych predkosciach slychac silnik, jak jedzie sie ponizej 90 jest naprawde cicho plastiki nie trzeszcza
jak na ta mase to jest rewelka
nic sie nie dzieje bo auto mam od nowosci i serwisuje go regularnie
zarowka od swiatel mijania sie przepalila

On - zużycie paliwa dla silnika 2.5 DOHC 136KM 100kW [l/100km]

10,5