Ocena kierowcy - Mitsubishi L300 II

jerzy, 16 lat temu
Silnik 2.5 TD 90KM 66kW
Rok produkcji 1994
Mitsubishi L300 II 2.5 TD 90KM 66kW 1989-1998 - Oceń swoje auto
Karoseria : trzynastoletnie auto bez śladu rdzy .myślałem że to niemożliwe.Zdrowa podłoga i drzwi .Wygodne jest to,że rozsuwane drzwi są z obu stron
Przerobiłem już niemieckie,francuskie,włoskie auta i nawet trzyletnie wymagały remontów i napraw.Były ciche "obwałowane" całym tym cudnym do utrzymania wczystości szmelcem ale bezawaryjność pozostawiała wiele do życzenia.Po raz pierwszy jestem zadowolony z auta.13 letnie a nawet w zimie diesel pali na dotyk pomimo tego że stoi na dworze.
czasami ciężko "wchodzi" pierwszy bieg ale i z drugiego też dobrze rusza
oczywiście należy wspomnieć o zimie .Napęd na tylną oś nie jest zbyt miły auto niestety trzeba dociążyć.Ale gdybym miał go dociążac nawet latem kupiłbym go po raz drugi.
Mam auto 6 osobowe .W końcu to jest auto ciężarowe a nie Vanik
można się przyzwyczaić .Kiedy wsiadłem pierwszy raz a przedtem jeżdziłem Passatem to wydawało mi się że strasznie głośno.Ale teraz kiedy wsiadam odpalam na dotyk i jadę gdzie mi pasuje to jest miły pomruk silnika
Ceny napraw nie znam bo nic się nie psuje.Silnik na oleju syntetycznym nie bierze nawet grama.Suchy bez przeciekow.Na trasie mam lekką nogę 7 litrow/100.Co do ceny przeglądu normalnie.A OC można przeskoczyć ubezpieczając je na tzw. uniwersalne i jest taniej

On - zużycie paliwa dla silnika 2.5 TD 90KM 66kW [l/100km]

8,6