Oceny Mitsubishi L300 – wybierz generację

Pokaż generacje z silnikiem:

Najnowsze oceny Mitsubishi L300

~eMSte@interia.pl
Minivan 2.5 D 70KM 51kW
no coz - autem jezdze 2 lata po Anglii na przemian z Toyotą Hiacem (40tys km rocznie)- i kto by mnie nie przekonywal - mimo dosc "japonskiego" stylu, twarzowego wyglądu i halasu wewnatrz to auto, ktore zamienie jak sie rozsypie na drodze.......co wnioskujac po dwoch latach i moim przebiegu jeeeszzzzcze dluuugo nie nastąpi...zastanawialem sie nad nowym (raty leasing) ale odpuscilem sobie - NIE ZALUJĘ! kupujcie ale sprawdzcie w renomowanym...
~MARCAR1@GO2
Minivan 2.4 80KM 59kW
MOCNO PRZECĘTNY NA ZEWNĄTRZ ALE NIE PRZYPOMINAM SOBIE OSOBY KTÓRA NIE ZACHWYCIŁABY SIĘ PO ZAJĘCIU MIEJSCA W TYLNEJ CZĘSCI PASAŻERSKIEJ. BARDZO SZYBKI, ŚMIAŁO MOŻNA SIĘ ŚCIGAĆ Z POD ŚWIATEŁ, NIEBYWALE ŻWROTNY (1,5 PASA WYSTARCZY NA ZAWRÓCENIE). W BREW POZOROM PRZY DOBRYM ZAWIESZENIU A ZWŁASZCZA AMORTYZATORACH NIE JEST CZUŁY NA WIATR CZY OSTRE WCHODZENIE W ZAKRĘTY. DOSTARCZA WIELE FRAJDY W ZIMIE - MOŻNA Z NIM ROBIĆ CO SIĘ CHCE, JEST BARDZO...
~marcar@marcar.pl
Minivan 2.5 D 70KM 51kW
auto ma swoje lata i trzeba o tym pamietać, zwłaszcza jeśli chodzi o bezpieczenstwo bierne. ale kocham je najbardziej na swiecie za to, że nigdy mnie nie zawiodło, 3 razy je sprzedawałem i zaraz odkupowałem, 60.000 km zrobił na wypozyczaniu. teraz ma prawie pół miliona i dalej jeździ. troche mam problmów z korozją ale wyspawał i będzie o\'k.
~jerzy
Minivan 2.5 TD 90KM 66kW
Przerobiłem już niemieckie,francuskie,włoskie auta i nawet trzyletnie wymagały remontów i napraw.Były ciche "obwałowane" całym tym cudnym do utrzymania wczystości szmelcem ale bezawaryjność pozostawiała wiele do życzenia.Po raz pierwszy jestem zadowolony z auta.13 letnie a nawet w zimie diesel pali na dotyk pomimo tego że stoi na dworze.
~DARO
Minivan 2.5 TD 90KM 66kW
Auto kupione od firmy, troche poobijane. ładownosc 1050kg kilka dni temu wiozłem 1600kg + 3 osoby. Szło super, silnik nic nie odczówał, zawieszenie nie przycierało nie strzelało, prowadził sie lepiej niz na pusto !!
~jACEK
Minivan 2.5 D 70KM 51kW
Moj "Mis" ma przejechane 582000 km. Mam go od 8 lat. Bylo w nim dwa razy wymieniane sprzeglo, pompa wody, naprawiany rozrusznik [ wymienione kolo zamachowe :)], alternator. Paski, filtry, klocki wszytsko jest robione na czas, wymieniam olej co 10-15 tys Nigdy mnie nie zawiodl Auto super - ciekawe do ilu wytrzyma ??
~Ahmed djahmed@op.pl
Minivan 2.5 TD 90KM 66kW
Jak na auto wyprodukowane 15 lat temu to jest to rewelacja, w porównaniu np. z VW wg mnie stoi o wiele wyżej, wnętrze zrobione jest w przyjemnej tapicerce, możliwosci rozkładania siedzeń i tworzenia wnetrza zaskakują,w ciagu minuty z turystyka można zrobić z niego dość pakownego vana, siedzenia potrafi poskładać nawet dziecko!
3,6
~Czarokangu
Minivan 2.4 112KM 82kW
Nie no...auto genialne, kupiłem 2 m-ce temu. Mam problem z klapą z tyłu, nie da sie ukryć ze jest dość ciężka i non stop mi pęka haczyk który ją trzyma, spawałem parę razy ale to jet rozwiązanie na krótką chwilę. Gdzie można kupić takie klimaty ???
3,8
~Jan Kaczmarek kjkaczmarek@poczta.onet.pl
Minivan 2.0 D 70KM 51kW
Generalnie jest to samochód bez usterkowy. Aczkolwiek wersja dla 9 osób tylko na krótkie trasy. Z 2 l silnikiem benzynowym nie ma żadnych problemów. Jeżdżę tym autem już ponad 4 lata i poza elementami ulegającymi zużyciu nic jeszcze nie wymieniłem przejechałem 130 tyś km
~Piotr
Minivan 2.5 D 78KM 57kW
Jaki samochód jest nalepszy ?Dla mnie taki co się nie psuje i odpala na mrozie .Miałem wiele aut - podwzględem beawaryjności nie miałem żdnego który równałby się z tym modelem.
Mitsubishi L300