Ocena kierowcy - Mitsubishi Lancer IX Sedan

szczepan, 14 lat temu
Silnik 1.5 MIVEC 109KM 80kW
Rok produkcji 2008
Mitsubishi Lancer IX Sedan 1.5 MIVEC 109KM 80kW 2007-2015 - Oceń swoje auto
Inne : W zasadzie 3 rzeczy - wygląd - piękny i do tego wygląda jakby miał pod maską przynajmniej 2 razy tyle mocy - przestrzeń w środku - trzymanie się drogi
Sporo czasu poświęciłem na porównanie parametrów nowych aut, ale jak doszedłem lancera wiedziałem że to jest to. Zapewnia pełną przyjemność z jazdy, bezpieczeństwo (abs+asc+poduszki chyba wszędzie gdzie się da już od podstawowego modelu). No i do tego świetny wygląd
1.5 więc nie można oczekiwać cudów, ale w zupełności wystarcza do bezpiecznego wyprzedzania w trasie i do włączania się do ruchu
Biegi dość ciężko wchodzą i może się to skończyć zgrzytami w czasie jazdy
Co tu dużo mówić - samochód trzyma się drogi jakby jeździł po torach. W razie poślizgu, ASC szybko reaguje i zapobiega większym przygodom
Do przodu bardzo dobrze, niestety tył i boki bardzo słabo, trzeba raczej opierać się na dużych lusterkach bocznych i koniecznie zainwestować w czujniki parkowania
praktyczne schowki, wygodne rozmieszczenie przycisków. Jedyne do czego mogę się przyczepić do brak wejścia line-in w radiu (ale od rocznika 2009 juz jest standardowo) i trochę za nisko umieszczone oparcie dla ręki
wszystko bez zarzutu
Bez problemu 5 osób z bagażami może się wybrać na dłuższą wycieczkę
Ok 4 tysięcy obrotów robi się głośno
przeglądów i napraw jeszcze nie przerabiałem, zużycie paliwa w normie
Tak naprawdę to chyba jedno z tańszych aut w swojej klasie z takim wyposażeniem, więc zdecydowanie warto
bez zarzutu, ale to nowe auto
bez zarzutu, ale to nowe auto