Ocena kierowcy - Mitsubishi Lancer IX Sportback

Badzjo, 13 lat temu
Silnik 2.0 DID DOHC 140KM 103kW
Rok produkcji 2010
Mitsubishi Lancer IX Sportback 2.0 DID DOHC 140KM 103kW 2008-2015 - Oceń swoje auto
Silnik : Działa ekstra
Karoseria : Przy domykaniu bagażnika załadowanego na full, powstało lekkie wgniecenie, które jednak mam nadzieję uda się wybrzuszyć, ewentualnie jest ono tak niewielkie że ledwo widoczne
Inne : Zaślepki od mocowania do \"szyn\" na górze ciężko je otwierać. Jedna się złamała
Wszystkim polecam :)
Szybki i zwrotny, nadbieg (6) zapewnia niskie spalanie w mieście jak i poza nim. Nie mam żadnych zastrzeżeń, a co więcej mogę pisać same pozytywne rzeczy.
Jak już pisałem 6 bieg sprawdza się doskonale, dodatkowo lubię bieg wsteczny przy którym trzeba nieco unieść zapadkę przy skrzyni biegów, to ułatwia wrzucanie wstecznego
Krótko: Bardzo fajnie :) Po długiej jeździe w Polsce jak i poza granicami sprawdzał się bez zazrutów.
Przednia szyba lekko pochylona, bardzo szeroka i zapewniająca dobrą widoczność. Łatwo też się myję :)
Świetne kształty, to na pewno :)
Nie testowałem jej jeszcze na zimę, ale przy chorwackich upałach działała doskonale.
Dużo miejsca zarówno z przodu jak i z tyłu. Przy dalekiej podróży nie było problemów z brakiem miejsca jak i z bagażem
Czasami trzeba wziąć głośniej radio, ale to sama przyjemność posłuchać tego dwulitrowego silnika diesla :) Drzwi itp. 100% zadowolenia
Większych napraw jeszcze nie było i nie ma takiej potrzeby, natomiast diesel spala bardzo niewiele, więc jestem w pełni zadowolony.
W tym segmencie nie widze lepszych ofert, świetna fura
Ułamała się zaślepka od mocowania do \"szyn\" na górze
Raczej brak

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 DID DOHC 140KM 103kW [l/100km]