Ocena kierowcy - Mitsubishi Lancer V Sedan

Adam, 12 lat temu
Silnik 1.8 GLXi 4x4 97KM 71kW
Rok produkcji 1990
Mitsubishi Lancer V Sedan 1.8 GLXi 4x4 97KM 71kW 1989-1992 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : Bardzo wygodne zawieszeni płynie po ulicy niczym kiedyś mercedesy . Limuzyna
Karoseria : Bardzo ładna żeby nie tylko te cienkie blachy bez ocynku było by fajnie bo rdza to go szybko łapie
Przeniesienie napędu : Bardzo dobre i trwałe napędy
Układ hamulcowy : Prawie jak ABS
Bardzo fajny przyjemny samochód bardzo źadko spotykany i to jego plus . Dobre wyposażenie wszystko prawie elektryczne oprócz składania lusterek bardzo fajny welur trochę niski ale jakby mu założyć koła 14 to jest dobrze można śmigać po terenie z tym napędem to każda droga twoja .Jak posiadasz taki samochód to go nie sprzedawaj żeby nie trafił na jakiś szrot czy złom bo szkoda zostało ich już bardzo nie wiele z tym silnikiem i napędem .
Bez awaryjny dobra przyspieszenie i maksymalny moment obrotowy można trochę nim polecieć ładny odgłos pracy silnika trzyma się obrotów
Skrzynia biegów bardzo dobra niema co pisać nie psuje się biegi wchodzą lekko daleko od siebie położone .
Dobrze się prowadzi może trochę mały skręt ma no ale przy normalnej jeździe po mieście nie stwarza problemów.
Z przodu wszystko widać tylko cofając jest słaba widoczność bo tylną szybę zasłaniają zagłówki powinny być składane tak jak w mercedesach.
Bardzo szybko się nagrzewa nawet szybciej niż w dieslu zimą jest bardzo ciepło. Latem działa ręczna klimatyzacja i dobrze chłodzi .
Przestrzeń jest ok można się obrócić obejżeć w koło bez żadnych problemów można sobie dobrze wyregulować siedzenie i kierownice .
Ogólnie jest bardzo cichy jeśli ma szczelny tłumik to i wyciszenie nie ma czego wyciszać w środku ledwo słychać że się rozpędza.
Co do spalenia to trochę chla no ale na ten silnik i stałe 4x4 to nie jest źle ma też trochę koni nie a wiec i spalanie większe
jak na dotychczasową cenę tego samochodu jak dla mnie to on przebija tą wartość powinien kosztować dużo więcej tyle co chodźby BMW z tego rocznika albo i więcej .Wykonanie jest bardzo staranne tego samochodu a jakość materiałów też oprócz blach.
drobiazgi się zdarzają no ale jak na wiek tego samochody i tak nie jest źle kontrolki mogą się spalić no i podświetlenie pokręteł wentylacji
nie występują chociaż dla mnie najpoważniejszą usterką był alternator Psuł mi się z trzy razy z żędu najpierw wymieniłem szczotki pojeździłem z tydzień i znowu wtedy jakiś zwój się rozsypał pojeździłem trochę i znowu a następnie poszedł regulator napięcia bo najpierw migały mi światła a później wogule przestał działać.

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.8 GLXi 4x4 97KM 71kW [l/100km]

10,1