Lista ocen Mitsubishi Lancer VI Sedan (32) - Całokształt

Na liście zabraknie 41 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotras88
Sedan 1.6 16V 113KM 83kW
Pomimo drobnych mankamentów nie zamienił bym tego samochodu w obecnej chwili na żaden inny. W tej cenie moim zdaniem ciężko trafić samochód, który ma tak dobre osiągi, cechuje się dużą niezawodnością, może służyć zarówno jako auto do miasta, jak i na rodzinne wyjazdy, itd itp. Szczerze polecam!!!
~lancer5@op.pl
Sedan 1.6 16V 4WD 113KM 83kW
Po zainstalowaniu instalacji LPG (koszt ok.2900 zł)zaoszczędzam bardzo dużo na wydatkach związanych z paliwem.Wbrew temu co się ogólnie mówi ,że traci na mocy-jest to minimalne oczywiście przy odpowiedniej regulacji wtrysku i dbałości o wym. oleju w silniku (ja wymieniam co 12 tys.km).
~tien
Sedan 1.6 16V 113KM 83kW
Bardzo solidne auto z bardzo udanym silnikiem. Niskie koszty eksploatacji jeśli się dba o nie. Niezbyt komfortowe zawieszenie ale za to dobrze trzyma na zakrętach, jest trwałe i tanie w naprawie. Bardzo dobra widoczność i całkiem sporo miejsca w środku. Pakowny bagażnik.
~Mariusz
Sedan 1.6 16V 113KM 83kW
dalekowschodni wygląd, w środku jak w golfie, głośno jak w polonezie, trwały jak stary mercedes, do 100 jak porsche. Ceny części jak do innych aut, Boże broń przed serwisem! Samochód raczej nie dla ´dresa" ani Adama Słodowego, łatwo coś urwać a duperele tylko z wtórnego obiegu
~szymek
Sedan 1.3 75KM 55kW
Rewelacyjny samochodzik. Oszczędny, jak na razie bezawaryjny i tani w eksploatacji, z ładną linią nadwozia, sporym bagażnikiem i wygodnymi fotelami. Na początku brakowało mi obrotomierza, ale z czasem można się przyzwyczaić:)
~jendrules
Sedan 1.6 16V 113KM 83kW
Wystarczy wsiasc i sie przejechac by sie zakochac w tym aucie, silnik pracuje lepiej niz niejeden 1.6 dwu letni, mocy ma zapas, lubi obroty, nie bierze oleju. Zawieszenie dosc twarde, ale za to mozna bardzo sprawnie pokonywac łuki
~Jacek
Sedan 1.6 16V 113KM 83kW
Na tak wiekowe auto to całkiem nieźle. Miałem obawy przy zakupie ale obecnie jestem po 7 miesiącach bezawaryjnej jazdy zadowolony. Części o dziwo tanie, tańsze od niemieckich aut i dostępne !
~jsdl@wp.pl
Sedan 1.6 16V 113KM 83kW
super auta nawet nie spodziewałem się, że będę takim jeździł myślę o większym ale tego raczej zostawie na pamiątkę i do jazdy w ramach relaksu... i pamiątka dobrej transakcji
~slybasia4@op.pl
Sedan 1.6 16V 113KM 83kW
Ogolnie auto bez powaznych awarii, wymina raczej zuzytych elementow, dziwne wycieki z silnika i z ukladu chlodzenia ale dopiero po zainstalowaniu LPG i Zmianie oleju na lepszy.
Dziennik kosztów dla Mitsubishi Lancer VI Sedan
~woohash
Sedan 1.6 16V 113KM 83kW
uwielbiam to auto.jest duze wygodne i mega mega dynamiczne!!! i teraz juz smiesznie tanie.zal mi go sprzedawac ale moj budzet tego nie wytrzymuje (benzyna)
Mitsubishi Lancer VI Sedan