Ocena kierowcy - Mitsubishi Lancer VIII Kombi

murzyn, 15 lat temu
Silnik 1.6 i 16V 98KM 72kW
Rok produkcji 2007
Mitsubishi Lancer VIII Kombi 1.6 i 16V 98KM 72kW 2003-2008 - Oceń swoje auto
Inne : Jego nietuzinkowość, skromny wygląd i niezawodność. Japończyk...bez fajerwerków, przesadnej elektroniki. Samochód z duszą.
Autko mało doceiane. Ostatnio coraz ich więcej na drogach, dzięki promocjom.
Gdyby tak miał z 10 KM więcej...Może kiedyś da się podtuningować? Na razie gwarancja (świetna!) ie pozwala:(
Wchodzą bez problemu, miło pykają
Sztywne zawieszenie doskonale sobie radzi. Po roku nic nie trzeszczy i nie stuka. Na wybojach czujesz, że jedziesz...na gładkich nawierzchniach nawet nie spostrzeżesz, że przekraczasz komfortowo 50 km/h w zabudowanym.Nie rób tego!!!
Wyjmujesz środkowy zagłówek z tyłu i jest o.k. Polecamczujniki cofania przy kombiaku.Trochę trudno się parkuje w mieście (brak miejsc parkingowych zazwyczaj). Widok do przodu rewelacyjny. Na boki też dzięki wspaniałym,ogromnym lusterkom bocznym.
Nie znam się na tym... dla mnie wszystko na swoim miejscu
Jeżdże głównie sam, więc nie narzekam
j.w. Dużo miejsca z tyłu.Najwyżej pasażer na środkowym miejscu ponarzeka. Przednie fotele mogłyby być lepiej wyprofilowane.Przy dłgiej jeździe nie boli w kręgosłupie. W "Stilonie" czułem jazdę już po 50 km.
Mie nie przeszkadza, że jest głośno powyżej 130 km/h. Niektórzy kupują samochody, by posłuchać silnika. Jak nie chcesz...kup Toyotę Prius:)
Brak kompa pokładowego. Policzyłem, ze w trasie tak ok 6-6.5l/100km.Chyba dobrze. Przeglądy na gwarancji ok 600 PLN. Naprawy? A bo ja wiem...nie psuje się. Ponoć części drogie i trudno dostępne poza ASO. Na razie nie sprawdzałem.
Fajne autko za nieco za duże pieniążki (nie dotyczy kupowanych obecnie wyprzedażach)
Trochę wrażliwe na zarysowania plastiki i blacha
brak

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 i 16V 98KM 72kW [l/100km]