Ocena kierowcy - Mitsubishi Lancer VIII Kombi

Kutol, 5 lat temu
Silnik 1.6 i 16V Sport 98KM 72kW
Rok produkcji 2006
Mitsubishi Lancer VIII Kombi 1.6 i 16V Sport 98KM 72kW 2003-2008 - Oceń swoje auto
Inne
Świetnie prowadzące się średniej wielkości kombi, auto jest twarde i bajecznie skręca. Niestety na naszych dziurawych drogach takie zawieszenie dostaje dosyć ostro w du.e. Silnik jest trochę bardziej dynamiczny niż można by się po jego mocy i pojemności spodziewać. Naprawy wbrew panującej o Japończykach opinii nie są drogie. Kupiłem ten samochód dla żony mimo, że nie do końca jej się podobał z wyglądu. Po przejechaniu kilku tys km uważa, że to najlepsze auto jakim jeździła. Szukam teraz drugiego takiego dla siebie.
Przy dynamicznej jeździe pali mniej niż 10l w mieście. Potrafi rozpędzić tą budę do 210km/h. Zbiera się jakby miał 20 koni więcej niż ma. Jest prosty i niezawodny.
Najlepsze w tym aucie. To dzięki niej ten mały i dość słaby motor tak się zbiera. Sztywna i precyzyjna, rewelacja.
Przyklejony do drogi, żadnego przechyłu w zakrętach. Stworzony do idealnie równej nawierzchni. niestety u nas takich jak na lekarstwo. Na nierównościach mało komfortowy ale znosi je dzielnie. Wahacz nie odpada przy pierwszej dziurze.
Ciężko powiedzieć mój ma 12 lat i rudej nie widać ale to chyba kwestia konkretnej sztuki.
Wszystko w normie. Na plus zasługują duże lusterka boczne w których dobrze widać.
Minimalizm w środku, wszystko pod ręką obsługa intuicyjna, jeśli lubicie gadżety, światełka i przyciski to nie to auto. Wygodne fotele dobre trzymanie boczne
W normie tak jak trzeba
Jestem dość niski i szczupły 175cm wzrostu i 77kg. Moja żona i dzieci także raczej mniejszych gabarytów i we czwórkę mamy wystarczająco miejsca. Panom powyżej 100kg może być trochę ciasno
Na dziurach mogłoby być lepiej, po za tym ok
Dużo niższe niż głosi opinia o tym aucie
Rewelacja
brak