Ocena kierowcy - Mitsubishi Lancer VIII Kombi

metys, 4 lata temu
Silnik 2.0 i 16V Sport 135KM 99kW
Rok produkcji 2008
Mitsubishi Lancer VIII Kombi 2.0 i 16V Sport 135KM 99kW 2003-2008 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu
przez dwa lata auto bezawaryjnie pracuje na moją rodzine a nie ja na niego,a frajda z jazdy bezcenna! poprzednio 4 lata jeździłęm Hondą Accord 2.0 155 KM i mam pewne porównanie.W skrócie,Honda jest ładniejsza,wygodniejsza i ...tyle.Lacer lepiej jeżdzi, silnik mimo iż na papierze słabszy ( 2.0 135 KM) chodzi zdecydowanie lepiej,kręci bardziej od dołu i radzi sobie z autem świetnie.Honde trzeba kręcić cały czas bo inaczej za wyprzedzanie biorą się nawet pandy.przy dużych prędkościach w Hondzie jest ciszej,Koszty napraw ,w lancerze w zasadzie jakieś bzdury w zaweszeniu (tulejki w wachaczach,łączniki stabiizatorów) w Hondzie bywało różnie, zwieszenie jest droższe w naprawie a oprócz tego zdarzają się kłopoty z elektryką,blachy w obu autach słabiutkie. Generalnie wolę Lancera bo nie udaje niczego czym nie jest,gdybyście wystawli te samochody na torze to w hondzie nie macie czego szukać,doświadczenia z rajdów Lancera widać nawet w zwykłym kombi.jeżeli lubicie wypady na wakacje z małymi dziećmi to wybierzcie Accorda.
dużo więcej niż na papierze
krótka,precyzyjna...dla facetów
typowo sportowe zawieszenie,jeżeli ponad to cenisz komfort to auto nie dla Ciebie
jak to japończyk,u mnie jeszcze ok ale generalnie blacha słaba
b,dobra
wszystko pod ręką
OK
miejsca naprawde dużo
auto na wolnych obrotach niesłyszalne,przy większych prędkościach znaczny szum (kształt kiosku Ruchu)
gumy,tulejki w zawieszeniu
na razie jest OK