Ocena kierowcy - Mitsubishi Outlander III SUV Facelifting 2017

aik, 4 lata temu
Rok produkcji 2018
Przebieg: 1 000 tys. km
Mitsubishi Outlander III SUV Facelifting 2017 2.0 150KM 110kW 2017-2020 - Oceń swoje auto
Silnik : Silnik 150KM naprawdę daje radę, wiadomo, że bliżej mu do tatusio-woza niż do sportowej fury, ale w życiu są różne priorytety ;)
Ogólnie z zewnątrz auto wygląda fajnie, dość oryginalnie, duży, masywny, zwraca uwagę na ulicy. W środku dość prosto, ale przyjemnie, wiadomo, rzecz gustu. Do największych zalet zaliczyłbym prostą, wolnossącą benzynę, przestrzeń w środku i pakowność bagażnika (rodziny 2+2 będą wiedziały o co mi chodzi). Ogólnie auto bardzo proste, czasem nawet aż topornie proste, ale dla mnie akurat to atut. Jestem wręcz przekonany, że posłuży długo i bezawaryjnie bo naprawdę w nim nie ma co się psuć, samochód bez zbędnych bajerów - tak bym go skwitował.
Normalnej pojemności, prosta benzynka bez tych wszystkich wynalazków, turbinek itp itd.
Nie jest idealna, dlatego 4 gwiazdki.
Samochód miękki, czuć ten prześwit, wysokość, trochę pływa.
Jak to w japończykach ;)
Widoczność super, w każdym kierunku.
Fajne spore schowki, dużo miejsca wszędzie, w bagażniku też duży schowek po podłogą, naprawdę wystarczająco.
Jeden ze słabszych punktów...jeszcze do końca nie rozgryzłem na jakiej zasadzie ona działa...ogólnie chłodzi szybko, ale te funkcje jakieś takie archaiczne, ale może to ja nie ogarniam.
Między innymi dla tej przestrzeni go kupiłem.
Jak to w dużym suvie...z azjatyckim rodowodem, szału nie ma, tragedii też, za te pieniądze na pewno nie ma co narzekać.
Na razie tylko paliwo, przebieg 9000km. Pierwszy przegląd około 800zł ma być.
Za 85k wziąłem nówkę, wielki, rodzinny samochód, ze sprawdzonym, chwalonym i bezawaryjnym silnikiem. Dla mnie? REWELACJA.
W nim nie ma co się drobno-usterkować.
Zbyt nowe nowe auto żeby coś się działo, dlatego też wybrałem Mitsu :)

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 150KM 110kW [l/100km]

8,4