Dodaj swoją ocenę

Najnowsze oceny Mitsubishi Outlander

~Paweł
Terenowy 2.0 i 16V 136KM 100kW
Mitsubishi Outlander I
Polecam ten samochód, jako uniwersalne auto do miasta w trasy, jak potrzebujesz zjechać z utwardzonej drogi to tylko outlander. Auto bezawaryjne, bardzo komfortowe, przejechałem 100 tyś kilometrów teraz jest prawie 250 tyś i nigdy mnie nie zawiódł. Polecam wszystkim na pewno nie będziesz rozczarowany.
~bigmike
SUV Facelifting 2.0 SOHC MIVEC 150KM 110kW
Mitsubishi Outlander III
Dopiero początek naszej przyjazni, ale jestem mile zaskoczony samochodem, wykonaniem, wyciszeniem, materiałami. Ciekaw jestem jak będzie to wyglądało w eskploatacji, mam nadzieje, że również dobrze.
~Marcin Olsztyn
Terenowy 2.0 i 16V 136KM 100kW
Mitsubishi Outlander I
Auto bardzo proste,nie naszpikowane elektroniką. Bezawaryjne , a zamontowanie gazu znacznie obniza koszty eksploatacji. Ma kilka wad, zresztą nie ma aut idealnych. Dokucza za słaby silnik, mały bagażnik i niezbyt ciekawe tłumienie nierówności na drogach. Auto ogólnie godne polecenia.
~Marcin
SUV 2.0 DID DOHC 140KM 103kW
Mitsubishi Outlander II
Ogólnie zależy od tego kto z jakiego auta sie przesiada. Mnie osobiście razi fakt słabych materiałów wnętrza. Kupującym polceam zwrócić uwagę na na dolne plastiki konsoli środkowej tj. np. schowek, jak również plastiki progów przy drzwiach i boczków drzwi. Wszystko to plastik, który łatwo zarysować i ciężko utrzymać w dobrym stanie. Można uważać a i tak przy zwykłym użytkowaniu się to rysuję. Jest to dość denerwujące bo po to sie kupuje auto z...
~highlander
Terenowy 2.0 i 16V 4WD Turbo 202KM 149kW
Mitsubishi Outlander I
ten samochód jest jak Nokia 6310 -po prostu świetnie jęździ -nie robi zdjęć nie mruga, nie brzęczy jak nie zapnę pasa (ale przez to traci jeną gwiazdkę NCAP), nie ma chromowanych elemetów przez co nie wygląda jak odpustowy kogucik, nie zarzuca mnie informacjami, nie ma ESP więc pozwala poszaleć itd. To nie auto dla snoba czy wielbiciela bizantyjskich klimatów
~Marek
SUV Facelifting 2015 2.0 MIVEC 150KM 110kW
Mitsubishi Outlander III
Auto idealnie wpasowuje się w moje potrzeby. Jest komfortowe i w końcu ladne! (w porownianiu z MY14)
~ZySo
SUV Facelifting 2015 2.0 MIVEC 150KM 110kW
Mitsubishi Outlander III
Jestem pod wrażeniem przebytego liftu względem starszej wersji, różnica bardzo duża.
~tommylec
SUV 2.0 DID DOHC 140KM 103kW
Mitsubishi Outlander II
Nadspodziewanie (dla mnie) wygodne auto! Dobrze się prowadzi, daje poczucie bezpieczeństwa. Nie może być jednak tak słodko: za słaby silnik, choć już w serwisie kazałem zmienić mapę silnika i ze 140 zrobiło się blisko 170KM i 365 Nm. Niby dużo, ale gabaryty nie pozwalają wystrzelić, a jak już \"pójdzie\" to łyka jak ja piwo... Ogólnie jednak nie jest źle!

Dziennik kosztów dla Mitsubishi Outlander

8,3
10,2
12,7
~vikings
SUV Facelifting 2.0 SOHC MIVEC 150KM 110kW
Mitsubishi Outlander III
duży, przestronny, przeciętny samochód dla rodziny. wszystko jest w nim ok, w dobie samochodów podatnych na serwistowe trudności i inne mankamenty jest dość prosty i niezawodny. pomieści wygodnie 4 osoby, bardzo rozsądne spalanie i tani serwis.
~Sebastian
SUV 2.2 MIVEC DID 177KM 130kW
Mitsubishi Outlander II
Z auta jestem bardzo zadowlony. Pierwszy samochód, który w pełni spełnia potrzeby moje i mojej, dużej rodziny (2 + 3). Byłem nim na letnich wakacjach i wypadzie zimowym w góry. Sprawdził się idealnie. Nie będę powtarzał tutaj tego co napisałem wyżej w poszczególnych kategoriach. Trochę bawią mnie opisy nowego Outlandera w gazetach motoryzacyjnych. Znacznie lepsze plastiki, większy bagażnik, więcej miejsca z tyłu, itd... A wystraczy samemu...
Mitsubishi Outlander

AUTOCENTRUM.PL S.A.