Ocena kierowcy - Mitsubishi Sigma Sedan

vader54@vp.pl, 11 lat temu
Silnik 3.0 V6 177KM 130kW
Rok produkcji 1993
Mitsubishi Sigma Sedan 3.0 V6 177KM 130kW 1990-1996 - Oceń swoje auto
Karoseria : Auto ma 20 lat i ludzie mnie często zaczepiają..:) Cóż mogę więcej powiedzieć..
TO moja 3 Sigma i 14 auto w życiu,więc kilka tych gratów miałem i uważam ,że to auto, za tą cenę jest bezkonkurencyjne! Być może Nissan Maxima QX 3.0 może być konkurencją ale jest droższa..Moj ojciec też ma Sigmę,koledze sprzedałem poprzednia sigmę ,którą jeździłem(kombi),był nieco sceptyczny ale nie chce juz innego auta w życiu i powiedział ,że jej nie sprzeda ,bo już ciężko jest kupic dobrą sigmę ,gdyż jak ktoś ma, to nie sprzedaje.Ten samochód ma duszę..
Porządny motor, zrobiony z porządnych materiałów ,przez dobrych inżynierów!
Automaty sprawują się wspaniale,miałem dwa,obecnie mam manual ,jest szybszy i oszczędniejszy ale trzeba delikatnie się obchodzić.Uważam ,że automat jest lepszy.
Zwinny kocur,jak przyklejony od jezdni..Zimą bardzo dobrze się trzyma drogi,końcówki są w dobrej cenie i nie trzeba ich za często wymieniać.
Ja widzę wszystko:)
Wszystko pod ręką,najlepsza jakoś ,nic się nie psuje.
Klima automatyczna..W zimie robi się dość szybo ciepło a latem jest chłodno i miło:)
Mierzę 180 cm,dla mnie ok,z tyłu też nikt jeszcze nie narzekał:)
Przy prędkości przelotowej tj 160km/h tylko gwizd wiatru,przy 200 normalnie prowadzę rozmowę:) Każdy kto ze mną jeżdził był w szoku ,że to auto mimo tylu lat tak się zachowuje:)
To 3.0..Więc tak: Latem szybko się przełącza na gaz i prawie nie spala PB,ale zimą ,rano musze przejechać km zanim się przełączy i tutaj spija pb...ile? sporo,cały czas ssanie i zimny silnik swoje robi... spalanie gazu: Mam 45l butlę,tankuję i w trasie 400km,czyli całe G jak na takie auto,dodam ,że nie patyczkuje się z przepustnicą jak można pociągnąć;)W mieście zimą tankuję za 50 zł i przejeżdżam 140 -150 km..
To nieoceniona maszyna,za małe pieniądze...
Czasem jakaś końcówka się wytelepie,ale rzadko to się dzieje i nie kosztuje dużo:)
TO SIĘ NIE PSUJE!!BLACHA W OCYNKU,MOJA SIGMA MA 20 LAT I NIE MA NA NIEJ RDZY!!!

LPG - zużycie paliwa dla silnika 3.0 V6 177KM 130kW [l/100km]

12,5