Oceny Mitsubishi Sigma

Liczba ocen

Najnowsze oceny Mitsubishi Sigma

~BIG TYMER
Sedan 3.0 V6 177KM 130kW
Świetny samochód. Jeśli jest prawidłowo użytkowany (mój, zanim go kupiłem, nietety nie był) ma się dużo frajdy z jazdy, jest także praktyczny (bo spory), wygodny i luksusowy. Fajnie brzmi (mruczy prawie jak amerykański), ma ładną linię. Do tej pory najlepszy, jakim jeździłem (obok Cadillaca STS, niestety tamten nie był mój...). Polecam, tylko trzeba każdy egzemplarz, który chce się kupić, dokładnie sprawdzić - ja nie sprawdziłem i musiałem...
~vader54@vp.pl
Sedan 3.0 V6 177KM 130kW
TO moja 3 Sigma i 14 auto w życiu,więc kilka tych gratów miałem i uważam ,że to auto, za tą cenę jest bezkonkurencyjne! Być może Nissan Maxima QX 3.0 może być konkurencją ale jest droższa..Moj ojciec też ma Sigmę,koledze sprzedałem poprzednia sigmę ,którą jeździłem(kombi),był nieco sceptyczny ale nie chce juz innego auta w życiu i powiedział ,że jej nie sprzeda ,bo już ciężko jest kupic dobrą sigmę ,gdyż jak ktoś ma, to nie sprzedaje.Ten...
~balcer.zam.pdl.
Sedan 3.0 V6 177KM 130kW
szkoda ze wieszalem oko na bmw,szkoda ze mialem bmw a nie sigme ,szkoda ale teraz nadrabiam ,do setki ma chyba 7s.malo pali nic sie nie psuje no ma pare ognisk rdzy ale te lata...przed zimą znikna.wnetrze jak nowe wygodne ...no i mam inne auta pod sob a bo ludzi nie wiedza co to sigma .ha ha .
~bjo4@wp.pl
Kombi 3.0 V6 177KM 130kW
Miałem juz sporo mobili -okreslając całokształt mógł by mieć lepsze hamulce i światła-a jest to naprawdę szybki wóz. Nigdy mnie nie zawiódł,jak na 3 l mało pali, jest bardzo wygodny-co prawda w safranie 3,0 było jeszcze lepiej-ale sie psuła, jest to jeden z leprzych autek za malą kasę godne dużej uwagi, jest niezawodne,i chodzi jak rakieta, a jak czegoś nie ma -to już takie żeczy to tylko w ERZE.
~grzegorz
Sedan 3.0 V6 205KM 151kW
super auto na wyjazdy rodzinne, ja tak korzystam, auto dosłownie płynie, oczywiście jak nie ma edziur na drodze, doskonałe na długie trasy w mieście trochę uciążliwe bo jest dużę i w zimie na krótkich odcinkach pali więcej
~kwgw@poczta.onet.pl
Kombi 3.0 V6 177KM 130kW
Bardzo dobre auto przy tak niskiej cenie. Doskonałe na wyprawy rodzinne. Mam wersję kombi, olbrzymi bagażnik. Jeżdziłem A6 2,5tdi avant, Mercedesem 300td kombi to jednak najlepiej i lekko pasuje mi sigma no i ta cena bije konkurentów na głowę. Jest tylko jedna rzecz jak najrzadziej dawać pogrzebać tzw "MECHANIKOM" bo zawsze coś spieprzą
~zipo_gdansk
Kombi 3.0 V6 177KM 130kW
Oceniam autko na 5 ogólnie, i myślę, że jest to 5 zasłużone. W tej cenie ciężko znaleść lepszą propozycję (w zeszłym roku dałem 25.000zł, w tym już można kupić je zdecydowanie taniej). Auto bardzo niedocenione, chyba przez to, że jest rzadkością na naszych drogach (Ja jeszcze rok temu nie wiedziałem, że coś takiego jak Sigma istnieje)
4,1
~DZIKUS
Sedan 3.0 V6 177KM 130kW
Samochod na te lata to przepiekna budowa i wyposazenie. Inne auta z tych lat mogly by sie czegos nauczyc. Niektore zeczy w niedawnych latach zaczeli dawac inni producenci aut. Mowie tu o aut. klima, opuszczane wszystkie 4 szyby... itp
~darek
Sedan 3.0 V6 177KM 130kW
super auto, tym egzemplarzem jeździłem przez 9 lat od przebiegu 18000km, w między czasie posiadzłem różne samochody (Audi 100, Volvo 960, Toyota Camry, wszystkie 3 litry) ale moim zdaniem były znacznie gorsze. Dużą zaletą jest również brak zainteresowania ze strony złodzieji i niepozorny wygląd. Na dowód b. dobrego zdania o tym modelu jestem posiadaczem kolejnego egzemplarza z roku 96
~Marcin Mazur
Kombi 3.0 V6 177KM 130kW
Wspaniały samochód, bezawaryjny, solidna amerykańska konstrukcja (Diamante). Koszt zakupu ok. 20.000 zł za rocznik 1993. Można znaleźć wersje zadbane. Polecam wersję Diamante ze względu na bogate wyposażenie. UWAGA! nie ma ABS-u.