Oceny Mitsubishi Space Gear

Oceny Mitsubishi Space Gear – wybierz silnik

Najnowsze oceny Mitsubishi Space Gear

~Marconi
Minivan 2.0 i 16V GL 113KM 83kW
Super autko - nie sprzedam i będę go użytkował aż się rozpadnie, bo miałem już z 10 aut ale to spełnia wszystkie moje wymagania - śpię w nim kiedy jadę na wczasy, na ryby, w góry itd. Do tego moge zabrać ze sobą rower bo mieści się bez problemu obok mojego 2,5 m posłania - super sprawa ! Polecam ten model na turystyczne wypady, zaoszczędzicie masę kasy na noclegach i praktycznie codziennie możecie być w innym miejscu, a i koleżanka ze swoim...
~gucio
Minivan 2.5 TD 99KM 73kW
Super wygodne autko bardzo zwrotne pomimo sporych rozmiarów,budzi zainteresowanie na parkingach,ładnie się prezentuje szczególnie ze spojlerami,jedyny problem to z dostępnością części i ceną serwisową (porażka),ale jeszcze nie dałem im zarobić generalnie nic poważnego się nie psuje.
3,4
~Suavas
Minivan 2.4 i 16V GL 4WD 128KM 94kW
autko fajne , rodzinne ,ale brak części powoduje ,że jest mało atrakcyjny w przypadku ,gdy pojawia sie poważniejszy problem. Ogólnie nie polecam bo miałem 2 remonty silnika w przeciągu 6 miesięcy , na sam wałek rozrządu czekałem 2 m-ce .
~a
Minivan 2.4 i 16V GL 4WD 128KM 94kW
Bardzo wygodny samochód rodzinny, bogate wyposażenie w standardzie, duża ergonomiczność, doskonała widoczność ze stanowiska kierowcy, dobrze sprawuje się na normalnych drogach, bez obciążenia tylnej części źle prowadzi się na drogach terenowych pokrytych błotem.
~magajwerx
Minivan 2.4 i 16V GL 4WD 128KM 94kW
JEdyna na rynku prawdziwa terenówka na 8 osób !!! lub wyprawowa szóstka. Trzy osoby spią w kabinie i trzy w namiocie dachowym.
~zorro
Minivan 2.0 i 16V GL 113KM 83kW
samochód wzbudz sensacje,wykończenie zewnętrzne przykówa wzrok,wiele razy musiałem przeganiać gapiów,można popisać się wśród znajomych,pojechać z rodziną na wakacje i
3,7
~sd
Minivan 2.0 i 16V GL 113KM 83kW
Trochę za słaby silnik, słaba widoczność przy cofaniu, tendencja do parowania przednich szyb - słaby nawiew, głośna klimatyzacja.
~Martino Martini
Minivan 3.0 i V6 24V 4WD 185KM 136kW
Najbardziej komfortowo dla kierowcy, z tyłu trochę mniej, gdyż auto jest podwyższone i dość mocno buja :) Natomiast ja żadko siedzę z tyłu więc daję 5 gwiazdek . (Widoczność)
~Mietek Pijak
Minivan 2.0 i 16V GL 113KM 83kW
Silnik trochę głośny i drga. Być może jakaś nieszczelność w wydechu. Za to dość dynamiczny jak na taka wielką budę 1700 kg prawie. (Silnik)
~ciecier13