Oceny Mitsubishi Space Runner I

Oceny Mitsubishi Space Runner I – wybierz silnik

Najnowsze oceny Mitsubishi Space Runner I

~trenok
Minivan 1.8 122KM 90kW
Oceniam na 4 tylko dlatego, że autko posiadam od miesiąca, więc na początek mogę napisać, że jest świetne osobiście czuję się jak co niektórzy w najlepszym mercedesie, to autko musi mi służyć przez wiele lat więc będę o nie dbać jak o prawdziwy skarb.
~martinez46@interia.pl
Minivan 1.8 122KM 90kW
Przejechałem nim 120 tys. km przez 7 lat, a ma 242 tys. w sumie. Poważne awarie kosztowały mnie 1000 zł, a drobne 150 zł Części eksploatacyjne są tanie, np. łącznik stabilizatora 40 zł, sworzeń wahacza 50 zł
~sambor
Minivan 1.8 122KM 90kW
Za 14 500zl(stan byl doskonały),mam w pelni wartosciowe auto rodzinne,ktore bardzo czesto robi za ciężarowe,w terenie też dosc dzielne(wada małe koła),sprawdzilem w wyprawach na ryby,a i w trasie bez kompleksów,a spod swiatel,jak najdzie mnie fantazja ułańska,czesto inni widza tylko tył mojego runnerka
Minivan 1.8 122KM 90kW
Ciekawy, niestandardowy samochód dla indywidualisty/ki z rodziną - tak przynajmniej mówi reklama tego wozu sprzed 15 lat. Lekko podwyższone zawieszenie jak w miejskiej terenówce. Pojemna buda jak w kombiwanie. Silnik o sportowym zacięciu, spojlerek, białe zegary i alufelgi w standarcie. Ten samochód ma skomplikowaną, ale zdecydowanie sympatyczną osobowość.
~Zdzisław fhbratek@o2.pl
Minivan 1.8 122KM 90kW
Jeździmy tym samochodem od czterech lat ,moje trzy córki,zdobywały kolejno prawo jazdy i krztałciły swoje umiejętności w prowadzeniu auta odzierając lakier ze wszystkich stron. O stłuczkach już nie wspomnę. Samochód niezniszczalny!
~Jacek
Minivan 1.8 4x4 122KM 90kW
Autko super, w zupełności zasługuje na swoją dobrą opinię. Tylko trochę za twarde zawieszenie i nie mało pali ale za to w 100% bezawaryjne. Tak jak już wspomniałem miałem wcześniej XMa i komfortu zawieszenia pneumatycznego nic chyba nie pobije ale za to drobnych usterek było co niemiara. Ogólnie Space Runner to auto dość dziwne bo minivan którym jeżdzi sie jak terenówką z silnikiem o charakterze sportowym.
~ klimon9@onet.eu
Minivan 1.8 122KM 90kW
Zrobiłem tym autkiem w ciągu niespełna dwóch lat ponad 40-tys. kilometrów i dosłownie ani razu mnie nie zawiódł.Wymieniłem do tej pory jedynie jedną końcówkę drążka ijeden łącznik stabilizatora.Pierwsza część kosztowała 35zł,a druga 45.Dodam że obydwie części są produkcji japońskiej.Ktokolwiek przejechał się moim autkiem był zachwycony,ja też nie mogę powiedzieć ani jednego złego słowa.Pozdrawiam
~felek klimon9@onet.eu
~BORO
Minivan 1.8 122KM 90kW
mam to auto od 1995 r i jestem z niego wiecej niz zadowolony auto kupiłem z przebiegiem 30 000tys. po wypadku (drobnym) cały czas nim jezdze i wymieniłem koła z seryjnych stalowych 14" na stalowe 15" auto duzo lepiej na drodze sie przez to zachowuje i mniej pali
~kapaj@wp.pl
Minivan 1.8 122KM 90kW
posiadam autko od niedawna jestem nim mile zaskoczony,dosyc glosny silnik ale odglos spod maski mowi o niemal sportowym charakterze.z tylu rozkladane fotele wygodny w dluzszych podrozach zwlaszcza z dziecmi,trache zbyt malo podrecznych schowkow,rozkladanych stolikow itp. jak na ta klase autka .ogulna ocena dobra-auto typowo rodzinne