Ocena kierowcy - Mitsubishi Space Runner I

trenok, 13 lat temu
Rok produkcji 1996
Mitsubishi Space Runner I 1.8 122KM 90kW 1991-1999 - Oceń swoje auto
Inne : Cóż mogę napisac po tak krótkiej eksploatacji autka jestem pozytywnie zaskoczona
Oceniam na 4 tylko dlatego, że autko posiadam od miesiąca, więc na początek mogę napisać, że jest świetne osobiście czuję się jak co niektórzy w najlepszym mercedesie, to autko musi mi służyć przez wiele lat więc będę o nie dbać jak o prawdziwy skarb.
Ekstra, cichutki, pięknie pali narazie tyle.
Biegi pięknie wchodzą to moje pierwsze autko w ktorym biegi tak lekkko wchodzą, więcej napisze jak trochę pojeżdżę.
Jak dla mnie prowadzi się lekko, super wchodzi w zakręty biorąc pod uwagę że codziennie przejeżdżam przełęcz 700 m.n.pm.jestem bardzo zadowolona wybór przypadkowy, trafiony w dziesiątkę, do parkowania świetny.
Super wysoko wszystko widać, a to ważne szczególnie mijając na ostrych zakrętach kierowców, którzy ścinają zakręty i nie myślą o innych uczestnikach ruchu, a najgorsi to ,,nizinni,, kierowcy.
O ergonomi nic nie napiszę za krótko mam autko.
Doskonałe grzanie, chwila i jest cieplutko mimo jeszcze występującego rano mrozu, mam nadzieję że klima w upały będzie równie doskonała.
Dla kierowcy ok., dla pasażerów raczej też narazie jeżdżę sama więc nie wiem.
Chyba dobre jakoś nie zwracałam na to uwagi(radio gra), jak pojeżdżę to się wsłucham.
A cóż mogę napisać o ekonomiczności skoro autko mam od miesiąca.
Nie wiem jeszcze nie sprawdziłam.
Takie autko się nie psuje - prawda? Mam do wymiany łącznik stabilizatora czekam aż przyślą z Wrocławia, myslę że to będzie koniec.

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.8 122KM 90kW [l/100km]

7,8