Oceny Mitsubishi Space Star (1998) 1.9 DI-D 102KM 75kW 2001-2005

Mitsubishi Space Star (1998) 1.9 DI-D 102KM 75kW 2001-2005 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Mitsubishi Space Star (1998) 1.9 DI-D 102KM 75kW 2001-2005

~Max Hummel
Minivan 1.9 DI-D 102KM 75kW
Niezawodnie od pięciu lat, więc jaka miałaby być ocena? Doskonała. Auto miało 209ooo km. w chwili zakupu. Bałem się takiego przebiegu choć auto było śliczne. Inne od reszty. Długo szukałem wersji komfort. I znalazłem. Ciemne szyby, kolor ciemny granat, chromowane wykończenia, relingi dachowe, daszek na tylnej klapie, dwa komplety 15-sto calowych alufelg(lato i zima), pełna elektryka i klimatyzacja i wygodne siedzenia. Tylko brakuje haka. Po...
3,8
~JK
Minivan 1.9 DI-D 102KM 75kW
Dobry samochód, który nie udaje, że jest czymś więcej. Niezawodny i sprawie jeżdżący. Wyglądem nie rzuca się w oczy, a jednocześnie jest elegancki (wersja DI-D Komfort - inne wyglądają różnie, najbrzydsze są benzynowe 1.3 z czarnymi zderzakami i malutkimi kółkami): stylistycznie się nie starzeje. Idealne auto do napadu na bank: ani duże, ani małe, ani \"zajefajne\" ani brzydkie. Nie zauważają go złodzieje ani wandale (ani właściciele......
~KAMIL.DD
Minivan 1.9 DI-D 102KM 75kW
Silnik chodzi ładnie, oleju nigdy nie brał. Nigdy mnie nie zawiódł. Rdza jest już prawie wszędzie, nadkola całe zjedzone, zawieszenie całe pordzewiałe i to największy minus tego samochodu. Moim zdaniem samochód bardzo dobry tylko, że najlepsze lata ma już dawno za sobą.
~Przemek
Minivan 1.9 DI-D 102KM 75kW
Bardzo fajne auto dla czteroosobowej rodziny - bagażnik na wakację troszkę mało - ale są relingi i reszta na dach więc problemu nie ma - na codzień auto do pracy a po złożeniu siedzeń to i pralke można bez problemu włożyć - równa podłoga bagażnika z dużym dostępem przez tylne drzwi
2,4
~olek
Minivan 1.9 DI-D 102KM 75kW
niby minivan a niewiele można do niego zapakować, 4 osoby to max w tym samochodzie, bagażnik za mały, silnik dizla może i dobry ale cały osprzęt wokół silnika to badziew, masa czujników, zaworków, dziesiątki niepotrzebnych przewodów, po prostu koszmar dla mechanika!!! a części drogie że hoho , ogólnie odradzam używanego space śmietnika
~TomekKo
Minivan 1.9 DI-D 102KM 75kW
Pojemne, niezawodne, dynamiczne, ekonomiczne, wygodne - polecam, rewelacyjny wybór. Pojemny mimo stosunkowo niewielkich rozmiarów. Dynamiczny mimo oszczędnego silnika. To mój drugi Space Star i to był bardzo dobry wybór.
Dziennik kosztów dla Mitsubishi Space Star (1998) 1.9 DI-D 102KM 75kW
5,2
~Paweł
Minivan 1.9 DI-D 102KM 75kW
Bardzo oszczędny, prawie bezawaryjny, dość pojemny i zgrabny na swój sposób samochód. Jedyny minus to dość niskie zawieszenie i słabe światła przez zmatowiałe reflektory przednie (przy ponad 200 tys. przebiegu) Po wymianie żarówek na 'blue' jest trochę lepiej.
4,1
~Adam
Minivan 1.9 DI-D 102KM 75kW
Przy zakupie auta używanego nie brałem go pod uwagę. Nie podobało mi się to \"żelazko\". Jednak przypadek sprawił, że się nim zainteresowałem no i kupiłem. Po 4 latach użytkowania i porównaniem z autami używanymi w firmie(Fiat, Seat, Renault, Peugeot), mam bardzo dobre zdanie o tym aucie. Mimo że wnętrze jest smutne i plastyki twarde, to jednak auto posiada niewiele wad za to dużo zalet. Używam go głównie w mieście i czasem poza nim. Szkoda,...
~skurat@poczta.onet.pl
Minivan 1.9 DI-D 102KM 75kW
Przed zakupem były brane pod uwagę różne marki i modele ale nigdy \"japończyki\". Kiedy jednak zobaczyłem Space Stara w autokomisie natychmiast zdecydowałem: to jest samochód dla mnie. Zresztą jaki z niego \"japończyk\". Produkowany w Holandii, razem z volvo, silnik od renaulta, Japonii chyba nigdy nie widział. W sumie po przejechaniu ok. 20 tyś. km w ciągu 6 m-cy jestem nadal z niego zadowolony. W sumie 4+.
~Pusiol
Minivan 1.9 DI-D 102KM 75kW
Na tą chwilę (stan osobowy i ekonomiczny mojej rodziny) to jest to! Po co wozić powietrze przez 90% roku kupując jakiegoś typowego vana czy kombi z przerośniętym bagażnikiem? 4-5 osób (bez dużego psa) na długie wakacje spakuje się na pewno - sprawdziłem. Można nim we dwie osoby pojechać też spokojnie do ikei po jakiś mebel