Oceny Mitsubishi Space Star Hatchback 5d Facelifting 1.2 80KM 59kW 2018-2020

Mitsubishi Space Star Hatchback 5d Facelifting 1.2 80KM 59kW 2018-2020 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Mitsubishi Space Star Hatchback 5d Facelifting 1.2 80KM 59kW 2018-2020

~Cinek156
Hatchback 5d Facelifting 1.2 80KM 59kW
Auto kupiliśmy jako dodatkowe w celu minimalizacji kosztów dojazdów do pracy sugerowaliśmy się niskim spalaniem, dobrym wyposażeniem i piecioletnią gwarancją producenta . Auto spełnia wszystkie nasze wymagania jest ekonomiczne ,wszedzie nim zaparkujesz ,idealne do miasta...a na drogach poza miastem też się odnajduje i daje stosunkową frajdę z jazdy,
~Zadowolona właścicielka
Hatchback 5d Facelifting 1.2 80KM 59kW
Rok produkcji 2018 (ale model 2019). Bardzo dobra opinia. Kupiłabym ponownie. Świetnie wyposażone auto (ma chyba wszystko...) z dymnamicznym silnikiem 1,2 to było to czego potrzebowałam. Jestem bardzo zadowolona.
~b_soszinsky
Hatchback 5d Facelifting 1.2 80KM 59kW
Ten samochód należy traktować jako segment A, a więc porównywać go do samochodów sobie podobnych. Jak za cenę 50 tysięcy złotych z najbogatszym wyposażeniem to wybór lepszy od konkurencji. Poza tym facelifting na zdecydowany plus. Auto zyskało, pod każdym względem. Zdecydowanie polecam ten samochód w wyposażeniu ze stacją multimedialną, która umożliwia nam korzystanie z GPS, BT, obsługę Internetu, YT, kamerę cofania itp. Świetna sprawa, a...
~Dorota P.
Mitsubishi Space Star Hatchback 5d Facelifting