Lista ocen Mitsubishi Space Wagon II 2.0 GLXi 133KM 98kW 1992-1998 (12) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ag.Prom.Rekl. VM - Polska
Minivan 2.0 GLXi 133KM 98kW
Wymaga uwagi - Kiedyś w fatalnych warunkach, a wi.ęc delikatnie i powoli przejechałem Polskę przy zużyciu 5,2 na setkę!! (silnik 2,0!) Latem (klima) i w mocnym pośpiechu na tej samej trasie zużyłem 9l/100 - zgadzam się z którymś z przedmówców-ta cecha bardzo zależy od stylu jazdy.Jeśli się spieszysz (3500-4000 obrotów) licz się z wirem w baku. Przeglądy - standard. Naprawy? Niestety - nie mam danych. Zrobiłem tym samochodem 50 000km w...
~RobDizg
Minivan 2.0 GLXi 133KM 98kW
Jeżdżę po mieście 95%. Nie ma tragedii ale to auto nie jest na miasto. W porównaniu z tymi co miałem to da się przeżyć bo np mazda 323 1,3 żarła 8l a ten koło 11 - 12 czyli stosunkowo mało w porównaniu do mniejszego silnika.
~marsob
Minivan 2.0 GLXi 133KM 98kW
Często używam klimy, nie uprawaiam ecodrivingu i lubię odjechać spod świateł. I w mieście spala około 11ltr LPG, na trasie około 9. Materiały eksploatacyjne w przystępnych cenach, Dużo części używanych.
~grekal
Minivan 2.0 GLXi 133KM 98kW
Malo ekonomiczne auto.Duze zuzycie paliwa,czesci troche ponad przecietne ceny.Zobaczymy jak to bedzie z gazem. Rozrzad bardziej zlozony przez co drozsza staje sie jego wymiana
~demes@op.pl
Minivan 2.0 GLXi 133KM 98kW
13-14 l LPG w miescie. Przy tej masie i obciazeniu (przewaznie komplet 7 osob) uwazam, ze jest to co najmniej dobrze. Omega przy tym samym obciazeniu ;) palila tyle samo.
~piocek
Minivan 2.0 GLXi 133KM 98kW
generalnie 1/3 ceny najtańszych "niemców" oczywiście zwykły mechanik a nie autoryzowany wymieniacz części Spalanie ok11l100km gazu LPG (sekwencja)
~Jacek
Minivan 2.0 GLXi 133KM 98kW
Bardzo tanio np. cale nowe sprzeglo 300zl. Aparat zaplonowy 120zl (uzywany) Jesli natomiast chodzi o plastiki itp to malo czesci.
~zibi69
Minivan 2.0 GLXi 133KM 98kW
na zużycie paliwa wpływa "ciężka noga" i technika jazdy. Latem klima mocno ciągnie ze baku!!!
~mav2002@interia.pl
Minivan 2.0 GLXi 133KM 98kW
Jak na takie auto, to trzeba powiedzieć, że nieźle...
~mmaarreekk jawor
11 l to stanowczo za duzo no ale coz cos za cos