Oceny Mitsubishi Space Wagon II 2.0 TD GLX 82KM 60kW 1992-1998

Mitsubishi Space Wagon II 2.0 TD GLX 82KM 60kW 1992-1998 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Mitsubishi Space Wagon II 2.0 TD GLX 82KM 60kW 1992-1998

~tdi@o2.pl
Minivan 2.0 TD GLX 82KM 60kW
Podsumowując: samochód na długą metę bardzo przyjazny dla użytkownika - wygodny, funkcjonalny, zabierze 7 osób, duży ale nie ogromny (taki średni minivan), dobry na trasę jak i miasto, dla większej czy mniejszej rodziny. Do tego bezproblemowy jeśli chodzi o eksploatację, niezbyt skomplikowany technicznie (brak drogich supernowoczesnych systemów/układów) i co najważniejsze, czego wiele osób się boi - bardzo przystępny jeśli chodzi o serwis i...
~deleon@faith.pl
Minivan 2.0 TD GLX 82KM 60kW
Przestrzegam wszystkich chętnych na to auto, no chyba że nie straszne Wam ceny części. Nie chodzi mi o to że części do wszystkich japończyków są drogie tyko do tego kurrde przeklętego modelu. Sprawdzałem, taniej jest naprawiać Pajero, L200, L300, L400, nie mówiąc już o Lancerach czy Galantach.
~WIL.PIOTER
Minivan 2.0 TD GLX 82KM 60kW
Brakuje mu tylko klimy.Auto duze,nie ma problemow z brakiem miejsca.Mozna sie spokojnie spakować na wakacje.Bardzo wygodny,nadaje sie na dlugie trasy jak i na jazde po mieście,jedynie brak mu sportowego wigoru.BEZAWARYJNY
~figo_wawa@tlen.pl
Minivan 2.0 TD GLX 82KM 60kW
mam go od pół roku,więc opinia nie jest obiektywna,chciałbym mieć nowszy egzemplarz i spróbować napędu benzynowego.to chyba najmniejszy kombiwan 7-osobowy.
~Mariusz - Poznań
Minivan 2.0 TD GLX 82KM 60kW
Bardzo fajne rodzinne auto,mało awaryjne.Może nie wygląda super,ale jest funkcjonalne.Powoli myślę o nowszej wersji SW.
~Krzysiek M.
Minivan 2.0 TD GLX 82KM 60kW
koło zapasowe pod samochodem,głupi pomysł.drogie części karoseryjne, mechaniczne w normie. Mechanicy nie lubiatych aut bo się na nich nie znają
2,8
~kid2
Minivan 2.0 TD GLX 82KM 60kW
słaby ,hałaśliwy,niekonomiczny,zmulony istna tragedia!! (Silnik)
~stanlew
3,4
~Henryk
Minivan 2.0 TD GLX 82KM 60kW
poważnym problemem jest dla mnie naprawa czekogolwiek w tym modelu.Przydałaby mi sie ksiązka, która ułatwiłaby mi naprawe usterek. Warsztaty niechetnie podchodza do tego modelu. Bardzo proszę o kontakt w sprawie ksiązki. Naprawde pilnie potrzebna- mój adres umarta@o2.pl (Silnik)
~Michał