Oceny Nissan 100NX

Oceny Nissan 100NX – wybierz silnik

Najnowsze oceny Nissan 100NX

~piotr1988_17
Nissan 100NX
Kupilem to autko, poniewaz przekonalem sie do aut japonskich. Wczesniej jezdzilem, audi, vw, oplem, skoda. Sprubowalem mazdy 323f, takze smialo zaryzykowalem nissana. Prowadzi sie przyzwoicie, zawieszenie twarde, silnik zwawy. Trafila mi sie wersja amerykanska, cyfrowe zegary, klima(sprawna;)), parktronic, wiec naprawde milo sie jezdzi. Minusem jest napewno blacharka, ale jakto w japonczykach. Silniko super, spalanie jest dobre, choc przy...
~sirkomla
Coupe 2.0 GTI 143KM 105kW
Nissan 100NX
Bardzo przyjemne auto sportowe z napędem na przednią oś. Dla kawalera w sam raz na wypady w 1-2 osoby z bagażami. Osoba, któa rozumie wykresy z hamowni auta bez problemu osiągnie w miarę dynamiczną i oszczędną jazdę
~mistrz
Nissan 100NX
Super co tu mówić NIETUZINKOWY auto dla młodego dynamicznego kierowcy , który ma dosyc wiejskich i powolnych przy setce golfow zajechanych civiców czy tez duzo gorzej prowadzacych sie crx\'ów ;) 1,6 jest fajny zeby sie wprawić, ja planuje swap ;)

Usterki Nissan 100NX

Nissan 100NX – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~kogan
Nissan 100NX
Jest to nietuzinkowe auto na polskich drogach, z charakterem, ponadczasowa linia nadwozia, dość szybkie, trzymające się drogi, bezawaryjne, daje frajdę z jazdy:) Dla mnie ma dużo większą wartość niż jest faktycznie warte, w tym aucie pierwszy raz całowałem się z przyszłą żoną, nie raz uprawialiśmy sex, kojarzy mi się z nim wiele fajnych wspomnień i przygód, w tym aucie można się zakochać, ma coś w sobie czego brakuje autom obecnie produkowanym.
~Mateusz
Nissan 100NX
Samochód wyróżniający się z tłumu francuzów i gólfowatych, zapewniający doskonałe prowadzenie, dobrą dynamikę i OGROMNĄ satysfakcję i zadowolenie z jazdy. Do tego wszystkiego praktycznie całkowicie bezawaryjny i tani w utrzymaniu. Ściągany dach i szyby bez ramek dopełniają wszystkiego. Solidna japońska konstrukcja. Bez wątpienia auto ma w sobie to COŚ! Można się w nim zakochać ;)
~fan100nx
Nissan 100NX
Autko godne polecenia dla kierowców szukających samochodu dynamicznego i wyróżniającego się w tłumie, a zarazem mało awaryjnego (przy regularnych przeglądach nie sprawia większych problemów) i ekonomicznego. Główną wadą jest mało miejsca dla pasażerów z tyłu, ale w końcu to coupe, a nie limuzyna. Ogólnie auto oferuje bardzo korzystny stosunek jakości do ceny (za takie pieniądze trudno kupić tak dobre auto). Szkoda że ten nissanek nie doczekał...
Nissan 100NX
powiem tak 2 dni temu rozkurwilem sie tym autem. dachowalem i wpadlem na slup betonowy. auto zlamalo sie doslownie na pol. to byla masakra. warto wiec uwazac bo autko jest lamliwe jak zapalka. cud ze zyjemy
~Marcin
Nissan 100NX
brawo dla konstruktorów Nissana.zbudowali oni naprawdę dobry samochód.o gustach się nie dyskutuje,więc powiem inaczej.ciekawe, nietuzinkowe i nie dające pomylić się z niczym innym nadwozie, dużą zaletą była oferowana Targa.świetny stosunek kosztów zakupu,utrzymania,jakości.
~Filip
Nissan 100NX
Dobre auto dla faceta z kobietą - BEZ dziecka :) Dobrze jeździć nim po mieście i w trasy. Bardzo wygodny, a przy tym łatwy w jeździe i parkowaniu. Bardzo dynamiczny. ZALETY: ściągany dach, wygodne fotele i pozycja kierowcy, cudowne wspomaganie kierownicy, dobra dynamika i niskie koszty eksploatacji WADY: to tylko 2 osobowe auto, starzy ludzie mają kłopoty we wsiadaniu, hamulce mam po wymianie a są kiepskie, drogie zawieszenie o przeciętnej...
~Adam
Nissan 100NX
mialem w automacie, bardzo fajne autko tylko spalanie za duże bo ciężko było zejść poniżej 10l. 4 biegowy automat robi swoje niestety