Oceny Nissan 350Z

Liczba ocen

Najnowsze oceny Nissan 350Z

~WooX
Coupe 3.5 i V6 24V 283KM 208kW
Autro ze sportowym zacięciem. Napęd na tył, szeroko rozstawione koła. Po prostu lepi się do drogi. Ryk 3,5 litrowego V6 przy 4 tys obrotów. Coś pięknego! Cóż, dużym minusem jest to że zmieści się do niego tylko jedna dziewczyna ;). Kolejnym minusem jest spalanie.. 17 litrów średnie spalanie w mieście to jednak sporo. Kolejny minus to bardzo marny bagażnik. Pojemność ma sporą ale rozpórka przechodząca przez sam środek bardzo utrudnia...
~4444444@gmx.ch
Coupe 3.5 i V6 24V 283KM 208kW
Samochod jest dobry ,ma ciekawa sylwetke zwracajaca na siebie uwage,maly bagaznik ale to nie problem w koncu to zabawka do szalenstw a nie transpotowy,super SOUND z rurek wydechowych czuc ze auto zyje i oddycha, samochod jest dostosowany do duzych predkosci na w miare prostych drogach ,naped tylni z mozliwoscia wylaczenia ESP i wtedy zaczyna sie jazda.... Lipa ze jest ociecie doplywu paliwa przy 7000 obr/min przy ladowaniu na autostradzie...
3,8
~Seweryn
Coupe 3.5 i V6 24V 300KM 221kW
Bardzo dobre auto dla kogoś kto nie ma rodziny lub ma drugie auto. Spełni oczekiwania osób, które lubią trochę pozamiatać tyłkiem oraz pojeździć po krętych drogach. Moim zdaniem posiada bardzo dobry stosunek ceny do banana na buzi w czasie jazdy. Zdecydowanie lepsze auto niż audi tt lub honda s2000, jedynie m3 e46 może być lepsze ale nie jeździłem więc trudno mi to określić.Oceniam auto po sprzedaży więc moją opinię uważam za bardzo subiektywną.
~shadow
Coupe 3.5 i V6 24V 283KM 208kW
Auto jest najlepszym jakie jest oferowane na rynku, stosunek cena moc/ niezawodność na najwyższym poziomie. Silnik to coś pięknego, zmienne fazy rozrzadu i automat który ogarnia taką moc w porównaniu do manuala. Fantastyczny wyglad, minus za hałas !
~mieszko4@op.pl
Coupe 3.5 i V6 24V 283KM 208kW
Jezeli szukasz supersportowca za 60 tys zlotych to dobrze trafiles.W tej cenie nie ma lepszego i bardziej stylowego coupe. Nissan oferuje nie mniejsza niz Porsche radosc z jazdy i ogolnie jest bardzo udanym autem. A wyglad...ech...mozna sie zakochac.
~Kolpak
Coupe 3.5 i V6 24V 283KM 208kW
To moje 4 auto, ale już twierdzę, że najlepsze jakie miałem. Póki co jestem nim zauroczony..oby tak zostało. Aha jeśli ktoś nie lubi wzroku innych, to niech omija to auto z daleka. Nie ma osoby która by się nie obejrzała, a na parkingu co chwilę ktoś dochodzi i ogląda.
~smigiel cezary_smigielski@poczta.onet.pl
Coupe 3.5 i V6 24V 283KM 208kW
moim zdaniem 350z jest godne polecenia , za ta cene nissan oferuje wszystko na najwyzszym poziomie w kwesti auta sportowego , to nie jakas tojota celica czy inne (bez obrazy) to naprawde sportowy samochod.
~Piotrek 152893@comhem.se
Coupe 3.5 i V6 24V 283KM 208kW
Samochod odebralem 25 marca 2004. Do tej pory bez zastrzezen. Jedyna usterka to podosniki gazowe tylnej klapy-byly za slabe, wymienione na gwarancji. Srednie zuzycie paliwa dotej pory 11,7l/100. Samochod jest niestety glosny-nie chodzi mi o silnik, bo to sama przyjemnosc, ale o opony.
~Tomek
Coupe 3.5 i V6 24V 283KM 208kW
Godny nastepca 240Z, super uplasowany cenowo, jako sportowe autko dostajesz wydajnosciowo Porszawke, ale za ok. 2-2.5x mniej. Super optyka, przyciaga wzrok i laski. Przyspieszenie bajeczne, trakcja wzorowa. Cos jeszcze trzeba do szczescia? :-)
~bidzej
Coupe 3.5 i V6 24V 313KM 230kW
Świetna zabawka. Nie jest to auto wyścigowe i są na drodze szybsze maszyny, ale samochód jako całokształt stanowi spójną, harmonijną całość.