Oceny Nissan Almera I Hatchback 2.0 D 75KM 55kW 1995-2000

Nissan Almera I Hatchback 2.0 D 75KM 55kW 1995-2000 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Nissan Almera I Hatchback 2.0 D 75KM 55kW 1995-2000

~sharkky@poczta.onet.pl
Hatchback 2.0 D 75KM 55kW
zależy co kto lubi. tym autem nie da się jeździć dynamicznie, wyprzedzanie niekiedy przyprawia o dreszcze, ale za to jest oszczędne i niezawodne! nie jest to skarbonka na kółkach, ja wymieniam tylko to co trzeba i jeżdżę. jednak jego największym minusem jest karoseria!! ja rozumiem auto ma 13 lat, ale żeby mimo dobrego zabezpieczenia przez poprzedniego właściciela, progi praktycznie całe się rozleciały przy takim roczniku to trochę...
~konrad380
Hatchback 2.0 D 75KM 55kW
Lepszego auta nie bede już chyba miał. Bezawaryjne do spokojnego przemieszczania sie od punktu A do B. Auto nigdy w trasie nie zawiodło i gdyby nie to ze miałem nim wypadek i nie poszło na żyletki to jeżdzilbym nim aż by całkowicie padło. Naprawde auto godne polecenia, solidnie wykonane typowy bezawaryjny japończyk z starym niezawodnym dislem.
~W3N3K
Hatchback 2.0 D 75KM 55kW
Jak na chwilę obecną jest super, zobaczymy jak będzie się sprawował w przyszłości. Z tego co widzę części nie są może najtańsze ale i wytrzymałość jest wysoka. W najbliższym czasie czeka mnie wymiana oleju i rozrządu, na pewno odnotuję to w dzienniku pokładowym i kosztów.
~MIike
Hatchback 2.0 D 75KM 55kW
Jak na pierwsze auto jest idealne, przyznaję że nie mam porównania do innych aut, ale to auto jest niesamowicie ekonomiczne, pojemne, wygodne. Jedyny minus to jego mułowatość, ciężko czasami się wyprzedza.
~Jacek
Hatchback 2.0 D 75KM 55kW
Idealne autko dla kierowcy rozważnego, ceniącego sobie niezawodność i wygodę oraz ekonomię, ponad szybkie szarże i wieśniaczy lans. Idealne zarówno do miasta, jak i w dłuższą trasę - wbrew pozorom można zabrać dość dużą ilość bagażu w samym bagażniku.
4,1
~Ja
Hatchback 2.0 D 75KM 55kW
Napisze dosyć krótko, molestuje ten samochód od ponad 3 lat jako handlowiec, sam zrobiłem 140 tys. JAPOŃSKI GOLF II. Jeśli ktoś szuka naprawdę niezniszczalnego auta gorąco polecam. Więcej info gg 2319806
3,8
~SePul
Hatchback 2.0 D 75KM 55kW
Ogólnie sprawuje sie dobrze. Jak na ten rocznik samochodu naprawde bardzo dobrze się trzyma. Mam rocznik '97 i zaczynają sie pojawiać malutkie plamki rdzy [nie wiem dlaczego tylko na dachu]. Pali dość dużo raczej ze względu, iż jeżdzę po Warszawie, a tu non stop korki wiec nie ma się co dziwić.
~Suszarka
Hatchback 2.0 D 75KM 55kW
To taki golf, tyle, że dla oszczędnych i spokojnych. Auto bezawaryjne i dopracowane. Niewyrózniajace się.
~imstillhard
Hatchback 2.0 D 75KM 55kW
Auto o prostej konstrukcji, z żywotnym i oszczędnym niedoładowanym silnikiem diesla, przyzwoitym, trwałym zawieszeniem, wygodne
~g30
Hatchback 2.0 D 75KM 55kW
Idealne do osób chcących dojechać z punktu A do B i z powrotem bez niespodzianek.
Nissan Almera I Hatchback