Oceny Nissan Almera I Sedan 1.4 GX,LX 75KM 55kW 1995-2000

Najnowsze oceny Nissan Almera I Sedan 1.4 GX,LX 75KM 55kW 1995-2000

3,6
~Rafał G
Sedan 1.4 GX,LX 75KM 55kW
Niestety zawiodłem się na tym samochodzie, kupiłem model z dużym przebiegiem i to był błąd. W ciągu kilku miesięcy posypały się przeguby, łączniki stabilizatorów, akumulator, jakieś kabelki w skrzynce bezpieczników - tanie ale uciążliwe i trudne do zdiagnozowania, karoseria - rdza na progach i problem z zapłonem którego już nie naprawiałem.Samochód odradzam też ze względu na niskie zawieszenie i zderzak którym łatwo zachaczyć o np. korzeń....
~Drzazga
Sedan 1.4 GX,LX 75KM 55kW
Tutaj zależy oczywiście kto czego oczekuje od auta. Stylistycznie może za serce nie łapie, ale pod kątem mojego użytkowania sprawdzało się bardzo dobrze. Gdyby nie to, że dręczyła go rdza to dostałby piątkę.
~aesar-wp@wp.pl
Sedan 1.4 GX,LX 75KM 55kW
gdyby nie rdza i poziom bezpieczeństwa (patrz testy) byłoby naprawdę bardzo dobrze. Autko bezawaryjne, dość wygodne, nie lubiane przez złodziei. jeśli choć odrobinę zadba się o to auto, nie ma bata, żeby odmówił posluszeństwa. gdyby nie rdza...to kupiłbym te auto ponownie
~aesar
Sedan 1.4 GX,LX 75KM 55kW
autem przejechałem 20 kkm przez 7 miesiecy. auto ma już 257 kkm przebiegu. gdyby nie rdza, auto idealne. do tej pory wymieniłem tylko sworzeń wahacza - najdroższy zmiennik w nipponie kosztuje 56 zł. auto oszczedne. dość dynamiczne. super sie prowadzi (golf IV 1.4 nie umywa się - toporny w prowadzeniu, może tylko spaliny almerce wąchać). auto polecam.
~k.c.
Sedan 1.4 GX,LX 75KM 55kW
Bardzo chwalę sobie ten samochód. Trwały, niezawodny. Dynamiczny i oszczędny. Generalnie tani w eksploatacji. Dobrze się prowadzi. Doskonale nadaje się na pierwszy samochód dla młodego człowieka. Sugerowałbym odstąpić nieco od sztampowych, przereklamowanych niemieckich wyrobów. Jadąc Almerą, mijam Golfy i Astry z lekko szyderczym uśmiechem. To po prostu samochód dla rozsądnego człowieka, który nie musi nikomu niczym imponować.
~master_pw
Sedan 1.4 GX,LX 75KM 55kW
Samochód świetny, dobrze serwisowany, zadbany potrafi odpłacić się bezproblemową pracą przez długi okres czasu. Polecam jako auto rodzinne ze względu na ogromny bagażnik (440 l.) oraz 4-drzwiowe nadwozie. Z silnikiem 1,4 w wersji GX nadaje się tylko do spokojnej jazdy niż do szaleństw na drodze (12,6 s do "setki"), można powiedzieć, że do dostojnego toczenia się. Dużym minusem tego samochodu jest wszędobylska rdza. Poza tym samochód godny...
Dziennik kosztów dla Nissan Almera I Sedan 1.4 GX,LX 75KM 55kW
9,8
~b.mandziukMałpawp.pl
Sedan 1.4 GX,LX 75KM 55kW
jezdze almerka 98 od lat 3, w tym czasie przejechalem około 45 000 km i nie miałem jeszcze żadnej poważnej awarii (najpoważniejsza to usterka wycieraczki-spadła z cięgna napędzającego-naprawiłem sam).Fakt że systematycznie wymieniam płyny, ale to podstawa w każdym aucie.Almery z przebiegiem powyżej 300 000 km to nadal dobre auta, wiem to z opinii znajomych użytkowników i mechaników.
~Kzysztof
Sedan 1.4 GX,LX 75KM 55kW
Oczywiscie oceniam auto które kosztowalo niecałe 10tyś zł pierwsze auto które nie musiałem naprawiać po zakupie , paliwo i oleje reszta jak na razie odpukać super to jest stary dobry Jpończyk z Japoni
~piotr - keller
Sedan 1.4 GX,LX 75KM 55kW
Jeśli autko posiada w nr podwozia magiczną literkę"J" (czyli wykonano w japoni, mam to szczęście, że moje właśnie tam zrobiobno, to rewelacja, ponad 200 tys. przebiegu i żadnego problemu, Super fura o bardzo ładnym wyglądzie, (oprócz tapicerki wenątrz-jak zwykle japończycy przegieli z kolorkami)
~nismo1984@o2.pl
Sedan 1.4 GX,LX 75KM 55kW
Nie jest to napewno rakieta ale jeśli ktos nie potrzebóje oszałamiających osiągów to jest to idealne auto. Sprawia duuuuużo przyjemności z jazdy, jest wygodne i dość pakowne (w sedanie dość słabo została zozplanowana przestrzeń bagażnika ale i tak jest dobrze). Wykonanie samochodu nie budzi żadnych zastrzeżeń- materiały we wnętrzu są niezłe ale niektórych może drażnić zbyt cienka i "gumowata" kierownica. Po ponad 8. latach nie ma problemu z...
Nissan Almera I Sedan