Oceny Nissan Almera I Sedan 2.0 D 75KM 55kW 1995-2000

Nissan Almera I Sedan 2.0 D 75KM 55kW 1995-2000 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Nissan Almera I Sedan 2.0 D 75KM 55kW 1995-2000

~P.S.
Sedan 2.0 D 75KM 55kW
Naprawdę świetne auto!!! Za naprawdę małe pieniądze mam wygodny, oszczędny, niezawodny i zgrabny samochód. Super! Nie można oczekiwać sportowych osiągów, ale na Polskie realia wystarczy- tu i tak nie ma potrzeby dynamiczniej:) 14 lat na karku a w środku nic nie skrzypi, nic nie jest wytarte. Plastiki ciekawsze i przyjemniejsze niż w dzisiejszych kompaktach! Piękny welur! Japończycy są niedoścignieni! No i mimo wieku wersja sedan nadal się...
~Yanosik z Wrocławia
Sedan 2.0 D 75KM 55kW
Gdyby nie rdzewiejące progi po 14 latach auto byłoby perfekcyjne. Jeżdżę Almerką 6 lat i przy 160 tys.przebiegu zawieszenie jest oryginalne fabryczne i nic nie skrzypi,a końcówka drążka i sworzeń wahacza leżą w garażu 5 lat :-) Miałem kilka samochodów ,ale czegoś takiego nie miałem z zawieszeniem :-)
~Picia24
Sedan 2.0 D 75KM 55kW
Auto mam niedługo,ale jednak co japońskie auto to japońskie,pracuje cicho ekonomiczne troche sie martwie blachą,póki co rdzy nie ma,ale trzeba szybko zabezpieczyc,poniewwaz poprzednia mazde zaczeła zjadac w ciagu dwóch lat,wiec uwaga!!!!
3,5
~Leszek
Sedan 2.0 D 75KM 55kW
autko bardzo fajne ale jak się zacznie sypać to są problemy. Ze względu na naprawy które musiałem wykonać nikomu nie polecam tego auta chociaż możliwe że tylko mi się to przytrafiło
~pawelzoraw@o2.pl
Sedan 2.0 D 75KM 55kW
Jeśli potrzebujesz niezawodnego i oszczędnego auta, kup ten samochód.
~Arbo
Dziennik kosztów dla Nissan Almera I Sedan 2.0 D 75KM 55kW
7,4
~marek
Sedan 2.0 D 75KM 55kW
do 3tys obrotów jest nieźle,ale powyżej to już głośno,ale tego diesla nie ma potrzeby kręcić tak wysoko. (Wyciszenie)
~radar
Sedan 2.0 D 75KM 55kW
auto jest niezawodne w każdych warunkach!:)
~amdek
Sedan 2.0 D 75KM 55kW
Silnik jest słaby i trzeba go kręcić do prawie 3000 obr/min żeby szedł, ale jak się rozpędzi to śmiga aż miło, do tego dość cicho (paradoks: im wyższe obroty tym ciszej :)), bez problemu rozpędza się do 140 km/h i to nie jest żadne żyłowanie a jego prędkość max. to 156 km/h (według producenta) też do osiągnięcia tylko szkoda silnika. Na wolnych obrotach bardzo miło się go słucha (Silnik)
3,8
~Zakropiolo
Sedan 2.0 D 75KM 55kW
Za takie pieniądze, idealne , ekonomiczne auto do dojazdów do pracy.Polecam. (Stosunek jakość/cena)
Nissan Almera I Sedan