Lista ocen Nissan Almera II Hatchback (171) - Ergonomia

Na liście zabraknie 215 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mariusz W
Hatchback 1.5 90KM 66kW
Złożony dobrze czasem coś po skrzypi ,ale nie jest to dokuczliwe plus że nie wycierają się zbytnio elementy środkowej centrali ani przyciski sterowania elektryką. Przy moim przebiegu dopiero zaczyna się kierownica delikatnie wycierać.
~Kurant 28
Hatchback 1.5 90KM 66kW
Znakomita. Bardzo dobre fotele podpierajace kregosłup i pozycja za kierownica (mam 2m wzrostu). Rozmieszczenie przełaczników ok , duzy plus za podłokietnik. Jezdze tym autem po 4-7 godzin i niegy nie czuje zmęcznia
~Hachiroku
Hatchback 1.5 90KM 66kW
mialem duzo wiecej zabawek niz w poprzednich samochodach,klimatronik,szyberdach,elektryka lusterek,szyb itp itp ale kazdy samochod japonski ma podobne rozwiazania,przelaczniki wiec wszystko intuicyjnie
~Grzechalm
Hatchback 2.2 dCi 136KM 100kW
Wszystko jest na swoim miejscu tak jak powinno byc:) Wyposazenie full-accenta plus z dwukolorowym wyswietlaczem-polecam. W porownaniu do poprzedniej przedliftingowej bez klimy to jest roznica:)
~Grzechalm
Hatchback 2.2 dCi 136KM 100kW
~szymon2011@chello.pl
Hatchback 2.2 Di 110KM 81kW
Ergonomia ok. Wszystko tam gdzie ma być. Nie ma przerostu formy nad treścią. Jedynie przełączniki mogły by być lepiej podświetlone w nocy. Czesto zdarzało mi się szukać klawisza do otwarcia szyby.
~Piotrek
Hatchback 1.8 16V 116KM 85kW
Wszystkie przełączniki na miejscu, chociaż bardziej jestem zwolennikiem włączania świateł oddzielnym pokrętłem po lewej stronie, a nie w dźwigni kierunkowskazów, poza tym podświetlenie mogłoby być zielone ;)
~PeeM
Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW
Schowki są i jest ich względnie dużo, wszystkie pokrętła i przełączniki pod ręką. Szkoda, że nie wszystko podświetlane - z uchwytów na kubki nie można kożystać nocą, a pewnie dałoby się to lepiej rozwiązać.
~Kisar
Hatchback 1.8 114KM 84kW
Wnętrze może być, ale czy komuś udało się zmienić samodzielnie żarówkę prawego reflektora bez demontażu kilku sąsiadujących ustrojstw. W serwisie też mają z tym kłopoty - założyli krzywo
Dziennik kosztów dla Nissan Almera II Hatchback
5,9
8,3
9,5
~Puzini
Hatchback 1.5 dCi 82KM 60kW
Samochód jest idealny do miasta, jednak w trasie nie zawiedzie. Po przejechaniu 800km odczułem zmęczenie znacznie, lecz zrobienie 200-300 km nie jest problemem :)
Nissan Almera II Hatchback