Ocena kierowcy - Nissan Almera II Hatchback

Adam, 17 lat temu
Silnik 1.5 16V 98KM 72kW
Rok produkcji 2005
Nissan Almera II Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW 2002-2006 - Oceń swoje auto
Jak za taką cenę nie śmiałbym oczekiwać niczego więcej. Moja Almera 3dr ma 4 poduszki, ABS z EBD, Brake Assist, aktywne zagłówki, klimatyzację, elektryczne szyby i radio CD z sześcioma dobrej klasy głośnikami. Jestem bardzo zadowolony
Jak na 1.5 jest bardzo dobrze. Silnik jest wystarczająco dynamiczny. 140 km/h pokazuje się na liczniku bardzo szybko. Wiadomo nie można oczekiwać sportowych wrażeń, ale nie zgodze się z kilkoma komentarzami wcześniej, że "tym samochodem nie da się wyprzedzać "
Jest to najlepsza skrzynia biegów z jaką kiedykolwiek miałem do czynienia. Chodzi lekko i pewnie. Z tego słyną Nissany.
Twardy, ale w miarę komfortowy, czyli w sam raz. Można bez obaw wchodzić szybko w zakręty.
Słaba widocznośc do tyłu. Plus za chowające się zagłówki na tylnej kanapie.
Wszystko pod ręką.
Szybko się nagrzewa , kilma też chodzi bez zarzutu. Mogła by być tylko troszkę bardziej wydajna.
Z przodu ok. Z tyłu trochę za mało miejsca na nogi. Nie ma też co myśleć o trójce pasażerów z tyłu.
Jestem zadowolony. Nie oczekuje od tego auta pod tym względem niczego więcej.
W mieście pali trochę ponad 8 litrów. Na trasie potrafi wypić 6 litrów. To jest dobry wynik.
Za taką cenę - 51800 zł - nie kupiłbym tak dobrze wyposażonego i niezawodnego auta. W dodatku jest objęta 3- letnią gwarancją. SUPER
raz zapaliła się kontrolka hamulców, samochód wrócił na lawecie do serwisu. Po dolaniu kropli płynu hamulcowego incydent ten nie powtórzył się.
Samochód jest bezawaryjny.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.5 16V 98KM 72kW [l/100km]