Lista ocen Nissan Almera II Hatchback 2.2 Di 110KM 81kW 2000-2006 (33) - Ergonomia

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Enkidu z Krakowa
Hatchback 2.2 Di 110KM 81kW
Mimo małej przestronności kabiny, kabina jest wspaniale zagospodarowana. Moja wersja posiada ogromną liczbę schowków, nie spotykaną w przeciętnych autach. Oprócz schowków, są także pasy do mocowania bagaży na tylnej kanapie, jak i kilka lampek kabinowych z osobna dla kierowcy i pasażerów. Nie licząc oddzielnie podświetlonych lusterek w klapach przeciwsłonecznych, nad kierowcą i pasażerem. Dwoma słowami ,,cud i miud\'\':)
~Quglarz
Hatchback 2.2 Di 110KM 81kW
odnośnie ergonomii wszystko jest na swoim miejscu. Wprawdzie z przyczepki na parasol jeszcze nie korzystałem ale schowki mnie strasznie kręcą. Szczególnie ten podłokietnik :) Spokojnie można w nim schować zimną puszkę z napojem i zostawić auto na słońcu, po paru godzinach wyjąc i cieszyć się chłodnym piciem
~Ryba z Markowic
Hatchback 2.2 Di 110KM 81kW
Na samochód z 2001roku i prawie 270 tyś przebiegu to super.Nic nie trzeszczy,nic nie puka.Duża ilość schowków,dwa podłokietniki,mocowania isofix,na bagaże.Niezależne świetlenie dla każdego pasażera.I co najważniejsze mamy to pod ręką :)
~szymon2011@chello.pl
Hatchback 2.2 Di 110KM 81kW
Ergonomia ok. Wszystko tam gdzie ma być. Nie ma przerostu formy nad treścią. Jedynie przełączniki mogły by być lepiej podświetlone w nocy. Czesto zdarzało mi się szukać klawisza do otwarcia szyby.
~ALko
Hatchback 2.2 Di 110KM 81kW
Wszystko ok, ale nie wiem kto wymyślił podłokietnik z lewej i ten pseudo podłokietnik z prawej z twardego plastiku. Na dłuższej trasie można się nabawić siniaków na łokciach.
~rabin
Hatchback 2.2 Di 110KM 81kW
wszystko na swoim miejscu. pochwała za dużą liczbę schowków, siatki w bagażniku, wieszak na torebkę dla pasażerki :) i uchwyty na torbę lub parasolkę z tyłu.
~mums
Hatchback 2.2 Di 110KM 81kW
Dużo schowków , wszystko na swoim miejscu , schowek pod przednią szybą czasem czeszczy , a przy DUŻEJ nierówności potrafi się otworzyć.
~alex
Hatchback 2.2 Di 110KM 81kW
moim zdaniem jeste ok.Jezdzilem duzym wozem wczesniej i miejsca jest tak sobie-ale lubie kompakty i jestem z niego zadowolony
~Luki
Hatchback 2.2 Di 110KM 81kW
Prosta obsługa, wszystko pod ręką. Na minus zaliczam w moim odczuciu słabe podświetlenie tablicy rozdzielczej.
~nimda
Hatchback 2.2 Di 110KM 81kW
Lubię japonczyki wlasnie dlatego. Jest wszystko tam gdzie potrzeba, pod reka. Tak jak mazda 626 tak i nissan jak dla mnie jest super.
Nissan Almera II Hatchback