Oceny Nissan Almera II Sedan 1.5 dCi 82KM 60kW 2002-2006

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Nissan Almera II Sedan 1.5 dCi 82KM 60kW 2002-2006

~arlenbales
Sedan 1.5 dCi 82KM 60kW
Nie jest to samochód za który można dać ocenę 5/5. Szczerze, 4,5/5 byłoby w sam raz. Należy pamiętać, że to kompakt średniej klasy marki, więc cudów nie można się spodziewać po aucie, które kupuje się z przebiegiem 100-200 tys. km. Polecam jako pierwsze auto, takie do nauki jazdy, jak i sprawnego i ekonomicznego przemieszczania się po mieści i trasie. Nie ma DPFa, nie ma dwumasy, koszty utrzymania jak na diesla śmiesznie niskie. Pewnie zmienię...
~Paweł
Sedan 1.5 dCi 82KM 60kW
Polecam samochodzik...nie chwale go w sposób \" swojego chwalicie a czyjegoś nie widzicie\" :) mam jeszcze 2 samochodziki ( toyote yaris , auris) , stosunek jakoś/cena/spalanie ma znaczenie i naprawde jestem zadowolony , nie wiem jak jest u innych ale jak na razie mój mnie nie zawiódł :)
~Trzcina
Sedan 1.5 dCi 82KM 60kW
Stylistyka mi odpowiada, silnik genialny-mega ekonomiczny a przy jeździe samemu,pomimo że to tylko 1.5, potrafi zostawić kilka aut za sobą. Materiały w środku dobre ale nie powalające. Jestem młodym kierowcą wiec dla mnie liczy się dobre przyśpieszenie na starcie + ekonomia...za to ode mnie 5+
~slapi2@neostrada.pl
Sedan 1.5 dCi 82KM 60kW
Brakuje miary, dam 4,5. Samochód nie sprawiał wrażenia tak obszernego. Cieszy wyposażenie w standardzie. Normy zużycia paliwa odpowiadają prawdzie (diesel 1,5). Jak pisałem świetne hamulce (porównuję z vw passat). Przestrzeń bagażowa zadowalająca.
~Almerowiec
Sedan 1.5 dCi 82KM 60kW
Fajne auto. Francuski silnik bardzo dobrze tu pasuje.
~arlandia
Sedan 1.5 dCi 82KM 60kW
Samochód użytkowany przez 6 lat nigdy mnie nie zawiódł. :) Daje 5. Następny będzie także Nissan ale tym razem Qashqai+2 i również 1.5 dCI, po face liftingu.

Usterki Nissan Almera II

Nissan Almera II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Piotr
Sedan 1.5 dCi 82KM 60kW
nie rozpisuję się więcej, kończę i jadę się przejechać - to dla mnie przyjemnośc i frajda
3,5
~rico
Sedan 1.5 dCi 82KM 60kW
spodziewałem się więcej po "japończyku", niestety z Japonią chyba ma coraz mniej wpólnego
~paweł
Sedan 1.5 dCi 82KM 60kW
Jak na cenę 52,5 kpln z 2005 r. to bardzo przyzwoity i ekonomiczny samochód. Ja osobiście polecam.
~Oexxx
Nissan Almera II Sedan