Oceny Nissan Bluebird – wybierz generację

Najnowsze oceny Nissan Bluebird

~Daro
Nissan Bluebird III
Bardzo dobre autko do tunigu swietnie sie nim jezdzi jak sie utwardzi zawieszenie chamulce super i predkosc maksymalna 205 km. To mi wystarcza jes to moje drugie auto mam jeszcze nissana sanny tez dobre autko bardzo ekonomiczne blubird lubi czasami lyknac ale zato swietnie sie trzyma droki jak pokonuje sie zakrety przy 120 km. bardzo dobre auto, szkoda ze czesci niekture podzespoly trzeba szukac bo orginaly drogie tak pozatym polecam mlodym...
~Kevin
Nissan Bluebird III
Autko niespotykanie bogato wyposażone i bardzo wygodne. Świetnie się prowadzi i posiada wiele przydatnych funkcji (płynna regulacja czasu pracy wycieraczek, lampki kierunkowe w środku, lampki ostrzegawcze na drzwiach od wewnątrz, szyberdach, mocny nawiew itd.)
~Duduś, [email protected]
Kombi 2.0 D 67KM 49kW
Nissan Bluebird III
Idealne, tanie w eksploatacji, niezawodne auto rodzinne. Kiedyś wiozło gości weselnych, dziś częściej materiały do remontu mojej chałupy, ale niezmiennie pozostaje najukochańszym samochodem, z jakim miałem do czynienia w 35-letniej karierze kierowcy.
~Maciej W.
Sedan 1.8 90KM 66kW
Nissan Bluebird III
Jest to klasyczny japoński sedan. Dobrze wyposażony wygodny i dzisiaj juz nietypowy. Bezawaryjny doac szybki i ekonomicznym Mój egzemplarz to U11 co jeszcze bardziej nadaje mu charakteru. Polecam tylko wersje U11, nowsze są brzydkie i nudne.
Nissan Bluebird III
super auto,tanie, mankament to duży apetyt na paliwo szyby przód/tył,lusterka,szyberdach,antena-elektryczne reg.kierownicy wygodny,nie jestem zamożny ani kasisty więc ciesze się z tego co mam dla mnie to najleprzy samochód przebieg jest autentyczny kupiłem go od DZIADZI a wiecie co to znaczy blachy jedna dziura w nadkolu wew.koło wlewu paliwa reszta super
Sedan 1.6 83KM 61kW
Nissan Bluebird III
Pomimo duzego przebiegu auto pracuje idealnie. Jedyna rzecz to max predkosc 150km/h ktora mnie nie zadawala a pozatym przy tej predkosci auto dosc glosne w srodku. Moze to wina skrzyni biegow ?! Mam zamiar zamontowac instalacje gazowa ale mi odradzaja gdyz trzeba ponoc utwardzic glowice wraz z zaworami ?!
Nissan Bluebird III
takie auto polecam na dłuższe wyjazdy. Przy 10 kh/h, silnik ma 3 tyś obrotów, spalanie idealne, komfort jazdy też, ale w mieście nie można się kręcić za dużo, jest zbyt pazerny na paliwko. Bez awaryjny, na 200 tyś , tylko wyciek z układu wspomagania i przepalony tłumik. Extra
~Maverick
Nissan Bluebird III
Karoseria w samochodzie 17-letnim - i prawie nie ma śladu korozji - nigdy nie byl robiony
Kombi 2.0 D 67KM 49kW
Nissan Bluebird III
Pomimo wolnego silnika i troche za delikatnego zawieszenie wystawilbym ocene 4,5.
Sedan 2.0 D 58KM 43kW
Nissan Bluebird III
wypasiona furka dla rodziny jak i dla pojedyńczej osoby wielki ładowny i w ogóle jazda na maxa