Oceny Nissan Cherry – wybierz generację

Najnowsze oceny Nissan Cherry

~jacek
Coupe 1.2 52KM 38kW
Nissan Cherry II
kupilem te auto 14 lat temu to wersja cupe modelu cherry z pierwszej generacji drugiego takiego w Polsce nie widziaem remont trwał okolo 3 lat obecnie mieszkam w hiszpanii w okolicach Barcelony itam użytkuje to autko gdzie wzbudza czasem spore zainteresowanie kto widział ten model wie o co chodzi
Nissan Cherry III
Jezdzilem wieloma samochodami, niema tak wspanialego samochodu jak wisienka. Jest ze mna 8 lat i nigdy mnie nie zawiodl. Naprawde mozna zakochac sie w tym autku. Jak na 19 letni samochod to naprawde rewelka. Zapraszam na galerie mojego samochodu. www.nissancherry.friko.pl
Nissan Cherry III
Autko sprawuje się bnez zarzutu , jeszcze nigdy mnie nie zawiodło , mogę nim jechać na koniec świata :) Koszty eksploatacji na poziomie Poloneza, to chyba jedyny tak tani japończyk, nie ma kłopotów z częściami mechanicznymi nie co gorzej jest z blachurką... to ze względu na wiek :)
Hatchback 1.7 D 54KM 40kW
Nissan Cherry III
Jestem z tego autka naprawdę zadowolony. Nie zamierzam go sprzedać, tym bardziej, że jego cena rynkowa jest bardzo niska i nijak ma się do jego wartości użytkowej. Nie mazmienił bym go na malucha ani zadnego fiata czy daewoo.
~Tkaczyk
Hatchback 1.5 75KM 55kW
Super auto moje następne będzie rowniesz nissan X Trail
Coupe 1.3 60KM 44kW
Nissan Cherry II
Oryginalne autko dla oryginalnej osoby.Wersja Coupe robi wrażenie.Mało wymagający samochód w kwestii finansowej.Po złożeniu tylnych foteli i zdjęciu półki, powstaje pokaźna przestrzeń bagażowa.
Hatchback 1.7 D 54KM 40kW
Nissan Cherry III
Jestem bardzo zadowolona z mojego autka. mam do tego auta olbrzymi sentyment i na pewno go nie sprzedam. Doczeka u mnie swoich sądnych dni! I dobrze! :)
2,2
~oldtimer
2,5
~nowy
~Grzegorz
Nissan Cherry II
Silnik jest super mimo dużego przebiegu dobrze utrzymany silnik jest niezawodny (Silnik)