Oceny Nissan Laurel II

Oceny Nissan Laurel II – wybierz silnik

Najnowsze oceny Nissan Laurel II

~wally78@poczta.wp.pl
Sedan 2.8 D 81KM 60kW
chyba zajezdze ten samochod na smierc bo jestem w nim delikatnie mowiac zakochany. Prowadzenie go mozna porownac do jazdy najwiekszymi amerykanskimi furami. niezapomniane przezycie i do tego wielki relax. nie do opisania. po prostu trza sprobowac. na czesci nalazlem sposob: kupilem drugiego za 500 zl i z niego biore czesci
~wojo1980@o2.pl
Sedan 2.8 D 81KM 60kW
znakomite auto. szkoda że już nie produkowane. auto z 1981 roku posiada fabryczny lakier. korozja tylko w miejscu pod kołem zapasowym i drobne ślady na szyberdachu.
~duzyandrzej@wp.pl
Sedan 2.8 D 81KM 60kW
nie ma napraw tylko oleje filtry i koncowki dronkow ale to nasze polskie drogi (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~twiti2@wp.pl
Sedan 2.8 D 81KM 60kW
super uatko, najlepsze jakie miałem, tylko troche problem z częściami już mam np. wszystkie drążki potrzebuje. (Stosunek jakość/cena)
~piotr.klisz@nni.pl
~właściciel wechikułu
Sedan 2.8 D 81KM 60kW
super,zadziwia jest -to jest technika japan żeby teraz robiono auta tym zamysłem co laurela to by nie zarabiali szuje na tych szpaksiarskich zamienikach i kupie frajerów co jezdzi tymi gównami z reklamy. (Silnik)
~Tomasz Kołodziej Bieganin
Sedan 2.8 D 81KM 60kW
Ten silnik jest nie do zajechania!!!Mój ciągnał lawety przez 4 lata i nic!Żadnego remontu i pali na tyka!Nie bierze oleju i wycieków też żadnych! (Silnik)
~bongan44@yahoo.com
Sedan 2.8 D 81KM 60kW
nie doskonala-rewelacyjna, wczasy w Paryzu, prawie bez sprzegla, po powrocie rozebralem, popatrzylem, coz poskladalem (Skrzynia biegów)
~grzegorz
Sedan 2.8 D 81KM 60kW
podczas eksploatacji przez okres 2 latmusiałem dwókrotnie wymieniać wałek sprzęgłowy w skrzyni oraz zębatke piątego biegu co prawda ciągałem przyczepę (Skrzynia biegów)
~maciej