Oceny Nissan Laurel II

Nissan Laurel II - Oceń swoje auto

Oceny Nissan Laurel II – wybierz silnik

Najnowsze oceny Nissan Laurel II

Nissan Laurel II
chyba zajezdze ten samochod na smierc bo jestem w nim delikatnie mowiac zakochany. Prowadzenie go mozna porownac do jazdy najwiekszymi amerykanskimi furami. niezapomniane przezycie i do tego wielki relax. nie do opisania. po prostu trza sprobowac. na czesci nalazlem sposob: kupilem drugiego za 500 zl i z niego biore czesci
Nissan Laurel II
znakomite auto. szkoda że już nie produkowane. auto z 1981 roku posiada fabryczny lakier. korozja tylko w miejscu pod kołem zapasowym i drobne ślady na szyberdachu.
Nissan Laurel II
nie ma napraw tylko oleje filtry i koncowki dronkow ale to nasze polskie drogi (Koszty utrzymania)
Nissan Laurel II
super uatko, najlepsze jakie miałem, tylko troche problem z częściami już mam np. wszystkie drążki potrzebuje. (Stosunek jakość/cena)
~właściciel wechikułu
Nissan Laurel II
super,zadziwia jest -to jest technika japan żeby teraz robiono auta tym zamysłem co laurela to by nie zarabiali szuje na tych szpaksiarskich zamienikach i kupie frajerów co jezdzi tymi gównami z reklamy. (Silnik)
~Tomasz Kołodziej Bieganin
Nissan Laurel II
Ten silnik jest nie do zajechania!!!Mój ciągnał lawety przez 4 lata i nic!Żadnego remontu i pali na tyka!Nie bierze oleju i wycieków też żadnych! (Silnik)
Nissan Laurel II
nie doskonala-rewelacyjna, wczasy w Paryzu, prawie bez sprzegla, po powrocie rozebralem, popatrzylem, coz poskladalem (Skrzynia biegów)
~grzegorz
Nissan Laurel II
podczas eksploatacji przez okres 2 latmusiałem dwókrotnie wymieniać wałek sprzęgłowy w skrzyni oraz zębatke piątego biegu co prawda ciągałem przyczepę (Skrzynia biegów)
~maciej