Oceny Nissan Leaf – wybierz generację

Najnowsze oceny Nissan Leaf

~Mateusz
Nissan Leaf II
Świetne auto! Pojemne, wygodne z wystarczającym zasięgiem na codzienne użytkowanie. (realnie 300 km po mieście, 200km w trasie). Ładuje z gniazda i na szybkich ładowarkach. Przy moim przebiegu 1 ładowanie wystarcza na 3 dni jazdy. Jakość wykonania na poziomie VW. Świetna funkcja E-pedal. (pedał gazo - hamulca). Polecam każdemu jako auto na co dzień jeśli nie robisz więcej niż 200 km. W zakresie baterii nie odczułem żadnych problemów...
~Rafał
Nissan Leaf I
Świetny samochód do miasta jak ktoś mieszka na przedmieściach i dziennie robi do 100km. Przestronny dla rodziny 2+2, bagażnik odpowiednio duży na cotygodniowe zakupy. Gdyby była większa bateria - byłby ideał.
Nissan Leaf II
Na dojazdy z podwarszawskiej wsi do centrum miasta za**biste auto. Super ciche, przyklejone do drogi, pierwszy ruszam ze świateł, z zielonymi tablicami popylam po buspasach, nie płacę w parkomatach. W garażu ładowarkę mam krakowskiej firmy co prąd bierze z 2 faz więc przez ok 7h w nocy ładuję do pełna. I do tego nawet nie licząc że część pradu mam na fotowoltaice płacę tylko 10 zl za 100km.
~Darek R.
Nissan Leaf I
Witam lefem jeżdze w Norwegi od półtora roku i jak do tej pory jestem bardzo zadowolony. Fajne ma zawieszenie , przyspieszenie jest bardzo płynne co prawda niemam porównania z innymi automatami. No i ta oszczędność 23 kilowaty bateri wystarczy na 100-150 km normalnej jazdy dużo górek i do 100km/h więc średnio 18,4 kw na 100 km . Auto ma 1,5 ton i trzyma isę fajnie drogi .
~arcadio morales
Nissan Leaf I
Jak tu nie kochac tego samochodu skoro od roku jezdze za darmo ladujac go wtedy gdy jestem w pracy
~Zb1g
Nissan Leaf I
Mógłby być ładniejszy. 1 gwiazdkę zabieram za brak chłodzenia akumulatorów. Przyśpiesza to ich degradacje w gorące dni.
~Akluko
Nissan Leaf II
wyważony i przyjemny w prowadzeniu. Odrobinę twardy - trzeba się przyzwyczaić (Układ jezdny)
Nissan Leaf