Oceny Nissan Maxima III

Oceny Nissan Maxima III – wybierz silnik

Najnowsze oceny Nissan Maxima III

~jayk@wp.pl
Sedan 3.0 i 170KM 125kW
Wersja USA 190KM, bez ABS-u :-( ale za to z tempomatem ;-). 4xelektryczne szybki, 2xAIRBAG, el.lusterka, klima itd. Rewelacyjne, duże auto, zarazem niespotykane, piękne ale i też nie rzucające się w oczy. Czarniutka z chromami na klamkach i wokół szyb. Z tyłu napis chromowany MAXIMA. Jest po prostu śliczna. Po 11 miesiącach musiałem sprzedać to autko z nieukrywanym żalem. W przyszłości jak znajdę jakąś tym razem z pełnym wypasem...
~cezariuszz@poczta.onet.pl
Sedan 3.0 i 170KM 125kW
Fantastyczna, duża (w warunkach polskich) limuzyna z przyzwoitym silnikiem, japońska jakość i amerykański komfort za rozsądną cenę. Polecam tym, których stać na paliwo i części eksploatacyjne. Trzeba się było trochę namęczyć, żeby znaleźć egzemplarz bez instalacji gazowej.
~Wojtas
Sedan 3.0 i 170KM 125kW
jest rewelacyjny z takim wypasem jaki kupiłem za tak małe pieniądze to ABS,tempomat,4xelektryczne szyby,ele lusterka i szyber dach,centralny zamek wspomaganie kierownicy i ele. regulowane fotele,skóra,podgrzewane lusterko kierowcy i klima.
~maciekk
Sedan 3.0 i 170KM 125kW
jak stara mi dojada, to wychodzę, wsiadam w miękkie skórzane fotele, i korzystam z mocy silnika, dobra muzyczka /bardzo dobre orginalne nagłośnienie CD z RM/ i lepszego relaksu nie zastąpi nawet kufelek jasnego HEJ!!!
~MAT
Sedan 3.0 i 170KM 125kW
MALE PIENIADZE DUZE NIEZAWODNE AUTO GDYBYM JECHAL DO POLSKI KUPUJE TAKIE NOWSZE I MAM SPOKOJ NA LATA TROCHE USTEREK JEST NP MASKA TYLNA RDZEWIEJE POD SPOJLEREM PRZYGLADALEM SIE INNYM TO SAMO WADA FABRYCZNA ALE CO MOZNA WYMAGAC 13 LAT EKSPOLATACJI W ROZNYCH WARUNKACH
~luki_jo@op.pl
Sedan 3.0 i 170KM 125kW
Wypasiony wóz wygodny,mocny silnik,niezawodny,usterki b.sporadyczne takie jak centralny zamek ,czarna skóra w środku,klima,ładny spojlerek z tyłu- czego wiecej chciec ! rakieta ale raczej tylko na benzynie 98 Chętnie nawiąze kontakt z innymi posiadaczami tego woza
Dziennik kosztów dla Nissan Maxima III
15,0
~Marek z Vancouver
Sedan 3.0 i 170KM 125kW
To druga Naxima w moim zyciu. Bardzo lubie te auta. Wygodny, szybki, niezawodny. Jedyny mankament to paliwo. Mieszkam w Kanadzie wiec cena paliwa nie odgrywa tak wielkej wagi przy wyborze auta. Poprzednio tez mialem Maxime i sprzedalem ten samochod gdy mial ponad 300 tys km z powodu dluzszego wyjazdu do Polski. Byl w bardzo dobrym stanie. Polecam.
~TOMASZEK:)
Sedan 3.0 i 170KM 125kW
autko w którym mozna se zakochac:)za niewielka kase naprawde wygodny,szybki i niezawodny samochód!
3,6
~Mariusz399@vp.pl
Sedan 3.0 i 170KM 125kW
Za tak małą kase super samochodzik ! Choć koszty utrzymania wyższe niż np. Omegi, 605-tki czy Camry ! No i ceny częsci ... :(
~sincro
Sedan 3.0 i 170KM 125kW
samochód MAXIMAlny !!! za nieduże pieniądze wyposażona, bardzo dynamiczna i niezawodna limuzyna.