Lista ocen Nissan Maxima IV (23) - Widoczność

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~edzik8@vp.pl
Sedan 3.0 QX 193KM 142kW
dobrze a nawed znakomicie biorąć pod uwagę gabaryty (wersja long 5,08)(1,82 szerokosc) , jednak nie biorąc ich pod uwagę słabiej........
~Litek
Sedan 2.0 QX 140KM 103kW
Lusterka boczne zapewniają bardzo dobrą widoczność na zderzaki natomiast lusterko główne nie zachwyca niczym ciekawym
~zadowolony użytkownik
Sedan 3.0 QX 193KM 142kW
kobitka moze miec klopoty ale prawdziwy kierowca to sobie da rade nawet z promem kosmicznym - kwestia wyczucia
~g_kierk@wp.pl - wszystkie części 697-406-913
Sedan 3.0 QX 193KM 142kW
duuuuuuuuuuuże szyby i lusterka nie są w cale za małe, jak są oryginalne to idealnie spełniają swoje wymagania
~Kamil
Sedan 2.0 QX 140KM 103kW
"pomimo dużych wymiarów auta widoczność jest b. dobra, nawet osoby niskie nie mają problemu z prowadzeniem auta"
~motokarpa
Sedan 3.0 QX 193KM 142kW
Długie auto mam doklejone małe lustereczka na lusterkach i jest git. Służą mi do parkowania.
~mieszko77
Sedan 2.0 QX 140KM 103kW
bardzo dobra, przednie słupki nie zasłaniają, tylna szyba pozwala spokojnie zaparkować.
~Robson
Sedan 3.0 QX 193KM 142kW
Widoczność z przodu całkiem niezła... Niestety długi tył utrudnia wyczucie odległości..
~andrewhoopoe@yahoo.com
Sedan 3.0 QX 193KM 142kW
troszkę wychyla się na zakrętach, no i wtedy tyłek ucieka ze skórzanej tapicerki siedzień

Usterki Nissan Maxima IV

Nissan Maxima IV – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~jakubcanada
Sedan 3.0 QX 193KM 142kW
duzy samochod, moja Zona stwierdza ze troche ma problemy z ocena jego wymiarow ale dla mnie OK