Ocena kierowcy - Nissan Maxima IV

juryd@op.pl, 21 lat temu
Silnik 3.0 QX 193KM 142kW
Rok produkcji 1997
Nissan Maxima IV 3.0 QX 193KM 142kW 1995-2000 - Oceń swoje auto
Superowe auto,zawsze go chcialem miec ze wzgledu na komfort i przyspieszenie.Wygodny,funkconalny i co tu wiecej gadac mam Maxime GLE czyli najbogatsze wyposazenie z sunroofem,skora,BoseCD i cala reszta innych bajerow. Napewno sprowadze ja sobie do Polski.Polecam ten samochod wszystkim ktorych na to stac.
Swietny silnik,fachowe czasopismo amerykanskie uznalo silnik nissanaV6,3.0L za najlepszy na swiecie w ciagu ostatnich 7 lat.Nic dodac nic ujac.
Mam automata i spisuje sie bez zarzutu...
Auto doskonale trzyma sie drogi.Polecam wszystkim posiadaczom Maximy aby ja stuningowali,efekt niesamowity.Proponuje obnizyc auto,felgi18,sportowe progi boczne,spojler,przyciemnione szyby.
Automatyczne ochladzanie/ogrzewanie dziala bez zarzutu.Nalezy ustawic tylko jednym przyciskiem zadana temperature i gotowe.
Bardzo wygodny,duzo miejsca z przodu jak i z tylu niezaleznie od tego jak ustawimy przednie siedzenia.
Cichutenki,czasami tak bardzo ze pare razy nabralem sie: majac juz zapalone auto probowalem go odpalac bo go nie slyszlem.
Calkiem dobrze.Trzeba pamietac ze to jestV6,3.0L i aby mial takiego buta jak ma to musi troche spalic.Na pelnym baku robie ok.500km.(automatyczna skrzynia)
W stanach Maxima GLE 2003rok V6,3.5L (255koni mech.) jest za 30000 dolarow u dealera.W polsce nowa podobno kosztuje 150000zlotych(pelne wyposazenie).Bardzo drogo,wiecej niz w USA,ale coz pewno chca podwojnie zarobic.
Nigdy nie bylo wiekszych problemow.
Dziennik kosztów dla Nissan Maxima IV 3.0 QX 193KM 142kW
14,5