Ocena kierowcy - Nissan Maxima IV

markazkob@poczta.onet.pl, 20 lat temu
Silnik 3.0 QX 193KM 142kW
Rok produkcji 1996
Nissan Maxima IV 3.0 QX 193KM 142kW 1995-2000 - Oceń swoje auto
Ogólnie jestem bardzo zadowolony. Przejechałem nim prawie 300 tys. Po za problemami z przednim zawieszenie nie ma większych usterek. Przy naszych nieszczęsnych drogach to niestety normalne. Po mimo takiego przebiegu nic w środku nie skrzypi. Fotele skórzane bez większych oznak zużycia. Jest bardzo wygodny. Bez większego zmęczenia przejeżdzam ponad 1000 km dziennie. POLECAM.
Po takim przebiegu wogóle nie bierze oleju. Może trochę głośniejszy i troche więcej pali. z dynamiki nic nie stracił
Automat:od jakiś 250 tys szarpie na niskich biegach i przy gwałtownym przyspieszeniu
Dwa razy wymieniałem amortyzatory (no ale polskie drogi) Trzyma się świetnie.Przy duzym obiążeniu i szybkości troche pływa w zakrętach
troche za małe lusterka zew. Tak bez uwag
bardzo prosty układ przełączników. Prosta, intuicyjna obsługa. Na szczęście nie ma zbędnych udziwnień
szybko nagrzewa wnetrze. Klima bardzo dobra.Nawet nie musiałem jej ładować. Trochę za głośno na najwyzszym biegu
Mam prawie 2 m. Jest duzo miejsca na nogi. mam daleko do słupka co się rzadko zdarza w innych sam. Więcej miejsca miałem tylko w 500 czy 7
raczej dobre. silnik słychać tylko przy wysokich obrotach. troche szumu ale przy duzych prędkościach
trzeba mieć troche kasy i cierpliwości. Mam amer. wer. i prawie wszystko trzeba sprowadzać. Prawie nie ma zamienników. w zasadzie nie ma sensu robic nic u dealera bo też nie mają części a duże narzuty. Średnie spalanie w granicach 14 l. ale ma cięzką nogę. Udawało mi sie na trasie poniżej 10. max 16.
Chyba zrobiłem jeden z lepszych interesów. Kupiłem 1,5 roczne auto za połowę ceny nowego a jak nowy. Przekonałem sie że warto wysokiej klasy sam. kupic z nie dużym przebiegie. To sie opłaca.
miałem jakis drobny wyciek w układzie wspomagania.
musiałem wymienić alternator, termostat, oba wachacze bo wyrobiły sie gumy na zaczepach, koncówki drążków.

Usterki Nissan Maxima IV

Nissan Maxima IV – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu