Oceny Nissan Maxima VI 3.5 265KM 195kW 2004-2009

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Nissan Maxima VI 3.5 265KM 195kW 2004-2009

~Arek
Sedan 3.5 265KM 195kW
Kupiłbym jeszcze raz z pewnością,choć może lepiej utrzymany egzemplarz bo doprowadzenie mojego do obecnego stanu zajęło trochę czasu i kosztowało trochę grosza,Naprawdę wygodny i szybki samochód w niższej cenie niz konkurencja pt.Legend,Camry czy BMW E60 badź A6, z niemal legendarnym już motorem,części dostępne w stosunkowo niskich cenach
~Piotr Warszawa
Sedan 3.5 265KM 195kW
no coz po dwoch latach moge juz szczerze sie wypowiedziec,mimo moich usilnych prob i checi i milosci do tego auta to moge powiedziec ze niestety to rynek amerykanski,wiec niema sie czego spodziewac,lubie je strasznie ale sam nie wiem za co bardzo zadkie auto i ma cos w sobie. nabardziej chyba za geny-czyli liczne spokrewienstwa z liga nissana.w sumiie pozadny woz. awaryjnosc zero.zuzycie zero.czytaj dalej...
~ecko
Sedan 3.5 265KM 195kW
Auto ma styl i świetnie się prezentuje... Koszty eksploatacji w tej klasnie aut nie mogą być szczególnie nieskie... Jestem zadowolony!! Fajnie obsługuje się wiele funkcji auta komputerkiem który jest w moim mniemaniu dopracowany
~Marek
Sedan 3.5 265KM 195kW
Bezawaryjne, komfortowe, nietuzinkowe i jak na tą klasę i silnik w miarę oszczędne. W tym aucie czuję się jak w domu nic mnie nie irytuje a jazda nim to tylko przyjemność.
~abart07@gmail.com
Sedan 3.5 265KM 195kW
Jeżeli auto nie będzie po bliżej nieokreślonym wypadku to jest to model, który można uczciwie każdemu polecić.
~wojtek usa
Sedan 3.5 265KM 195kW
rewelacja polecam kazdemu takie autko warte grzechu
~Marcin
Sedan 3.5 265KM 195kW
Prawdę mówiąc liczy się pierwsze wrażenie... i tak jest... samochód ma bardzo elastyczny silnik. Przy wyższych obrotach auto jest wyrywne a przy normalnej jeżdzie bardzo spokojnie płynie bez szału przyspiesza i jest bardzo przyjemne. (Silnik)