Ocena kierowcy - Nissan Micra II

adams, 16 lat temu
Silnik 1.3 i 16V 75KM 55kW
Rok produkcji 1997
Nissan Micra II 1.3 i 16V 75KM 55kW 1992-2000 - Oceń swoje auto
Silnik : radzi sobie super 11s do 100km/h a predkosc max to podobno 170 ale ja nie odwazylbym sie tego sprawdzic ....150 poleci z palcem w ....
auto doskonale moim zdaniem dla 2 osob dojezdzajcych codzienie do pracy szkoly na zakupy ideal jeden tylko minus i ztym sie chyba kazdy zgodzi zeby to auto bylo ladniejsze :) z zewnatrz oczywiscie
silnik 1,3 jest poprostu superjest na wilopunkcie i od 2500tys obr zaczyna ostro wyrywac do przodu nie jeden kierowca sie juz zdzwil na swiatlach ze to male tak wyrywa wkoncu 11sek do setki:) silnik chodzi cichutko pali na dotyk tylko ze lubi wysokie obroty wtedy jazda tym samochodem daje nawet mala frajde
ogolnie fajna dobre ma przelozenia na pierwswzym biegu mozna jechac do 50km/h hehe czasem jest problemz dwojka bo wydaje sie ze jakby o cos chodzila ale wystarczy mocniej wbic i jest elegancko moja ocena to 4+
prowadzi sie super moja to wersja slx wiec ma wspomaganie kierownica wygodna lekko sie kreci precyzyjnie ale.... no wlasnie powyzej 110km/h kierownica dostaje luzu szczerze mowiac jadac kiedys 150km/h odpuscilem sobie choc poszla by spokojnie dalej bo nie czulem zbyt ze kierwonica jest powiazana z kolami :)
tym samochodem mozna wjechac zarowno przodem jak i tylem wszedzie duze przeszklenie pozawal wszytsko zobaczyc
na piatke w srodku nie spodziwajmy sie cudow ale jest wszytsko proste czytelne i tzryma sie na sowim miejscu nic nie skrzypi trzeszczy no moze trcohe tylna polka od naszych "drog"
moze nie odrazu ale po przejecahniu kilku km jest cieplo
z przodu miejsca w brud a ztylu nie jezdze na glowe jest duzo gorzej z nogami ;) ale to nei jest rodzinny smaochod bagaznik jest wiekszy niz moglby sie wydawac cc lub sc matiz sie nie umywaja
jak wysokie oboroty to glosnoa le ja to lubie :) jednak jak dusi sie go do 2000-2500 to w srodku mozna szeptac
czesci nei da najdrozsze zreszta ja mam swoj rok i nic absolutnie nic przy nim nie robilem tylko olej filtry nie dlugo dojda klocki i tarcze z przodu a ztylu nawiasem rowniez sa tarcze hmmm jesli chodzi o spalanie to samochod latem pali okolo 7 litrow zima trzeba dodac dobre pol litra wiecej ale i tak lepszy ten 1,3 od 1,0 duza roznica przy wyprzedzaniu a roznica w spalaniu znikoma ten silnik jest idealny do tego autka
warte swojej ceny zreszta ich cena swidczy o jakosci nie palcimy za byle co ja jestem zadowlony i nie zlaujemy pieniedzy jakie za nia dalem
nie zaminilbym tego auta na nic innego jest w 100% nie zawodne zawiezie mnie tam gdzie chce :) nic ale to nci sie psuje rdzewieje itp
nie znam tego pojecia

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.3 i 16V 75KM 55kW [l/100km]