Lista ocen Nissan Micra III Hatchback 5d 1.2 i 16V 80KM 59kW 2003-2010 (37) - Całokształt

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ama
Hatchback 5d 1.2 i 16V 80KM 59kW
Uwazam ze samochod jest idealny dla kobiety, kierowalnosc i widocznosc jest bardzo dobra. Zona bardzo lubi nim jezdzic i sama go wybrala a do wyboru miala Fiata Punto, Skode Fabie, Toyote Yaris, Mitshibushi Colt(francuskich nie bralismy pod uwage). Moim faworytem jednak jest Honda Jazz tylko ze ta cena bardzo wysoka!
~KRZYCHU
Hatchback 5d 1.2 i 16V 80KM 59kW
CO PRAWDA DOPIERO ZROBILEM MICRA 7000 ALE UWAZAM ZE JAK NA TA KLASE AUTA JEST REWELACYJNE, WSZYSTKO LECIUTKO CHODZI NIC NIE PISZCZY, DOSKONALE WYPOSAZONE, CO CIEKAWE GDY ZACZALEM POROWNYWAC CENY INNYCH AUT Z TYM WYPOSAZENIEM OKAZALO SIE ZE MICRA JEST JEDNYM Z TANSZYCH AUT NP DROZSZE BYLY FABIA, IBIZA O POLO NIE MOWIAC
~wuka99
Hatchback 5d 1.2 i 16V 80KM 59kW
Bardzo dobre ogólne wrażenie tego samochodu. Zaskoczył mnie, gdyż spodziewałem się czegoś znacznie gorszego. Samochód jest solidnie eksploatowany, gdyż co roku odbywa min. dwie podróże do Chorwacji, poza tym także podróże po kraju. Absolutnie żadnych problemów, czy to w górach w zimie, czy w gorącym lecie.
~leszek
Hatchback 5d 1.2 i 16V 80KM 59kW
jeżdżę ósmy rok .jestem zadowolony spełnia moje wymagania .przyspieszenie b,dobre.W trasie też szybka.jak dla mnie miejsca w środku b.duzo.przeważnie jazda w dwójke ,ale i pięć osób też .trochę za duzo spala przy wysokich szybkościach 130/180(tak 180!!!!
~Mak
Hatchback 5d 1.2 i 16V 80KM 59kW
Jest to chyba super samochod dla kobiet(i tylko dla kobiet). Moja zona zakochala sie w nim i nie da powiedziec sobie nic zlego. Chwali wspomaganie, lekkosc kierowania i zwrotnosc, system bezkluczykowy i schowki.
~piqus
Hatchback 5d 1.2 i 16V 80KM 59kW
w porownaniu z drugim najpopularniejszym japonskim konkurentem - niebo i ziemia; oczywiscie na plus dla micry. w zasadzie jak ktos jest czepliwy, to sie uczepi ale powaznych zastrzezen brak
~Jacek
Hatchback 5d 1.2 i 16V 80KM 59kW
1000km rozerwany pasek klinowy,20000km łożyska amortyzatorów,30000km tarcze hamulcowe naturalnie wraz z pierwszymi klockami zużyte.Materjały słabej jakości-tanie.
~Alexander
Hatchback 5d 1.2 i 16V 80KM 59kW
Auto ma kilka niedociagniec jakosciowych, ale to wylacznie drobiazgi i jest ich bardzo malo ,ogolnie swietny samochod na krete drogi i osiedla
~ART
Hatchback 5d 1.2 i 16V 80KM 59kW
Wbrew pozorem, dosyc dobrze sie podrozuje w trasach, bardzo fajne auto dla kobity. system bezkluczykowe, automatyczne wycierazczki i przesuwana tylna kanapa.
~moniai jej misiek.
Hatchback 5d 1.2 i 16V 80KM 59kW
super autko polecam trochę nie ma prasy bo nissan nie płaci jak VW :-) wersja ART czyli prawie wszystko pozdrawiam.
Nissan Micra III Hatchback 5d