Lista ocen Nissan Micra III Hatchback 5d 1.2 i 16V 80KM 59kW 2003-2010 (64)

~m.k.mk.mk
Hatchback 5d 1.2 i 16V 80KM 59kW
1.2 80 km świetnie się sprawdza w tym aucie.Bardzo dynamiczny i elastyczny właściwe na każdym biegu. (Silnik)
~wiechoj@onet.eu
Hatchback 5d 1.2 i 16V 80KM 59kW
Samochód dla kobiet - jest zwinny, elegancki, wzbudza zaineresowanie , miękki w jeżdzie i w prowadzeniu, wszystkim polecam, Bardzo zwinny w mieście, na trasie radzi sobie doskonale w róznych warunkach. Myślę, że nadal będzie niezawodny jak dotąd.Jedyny mankament to piszczenie hamulców zimą, ale to ma podobno się dotrzec. Autko to było moim marzeniem a teraz jest faktem.
~bemobile@op/pl
Hatchback 5d 1.2 i 16V 80KM 59kW
Nie wiem czy to silnik czy skrzynia w tym modelu jest zestrojona , ale żeby jechać 130km/h trzeba go krecić do 4 tys. obrotów na piątym biegu. Co się wiąże z dużym hałasem i słabym wysuszeniem. Polecam tylko na do miasta, na trasę nie koniecznie. do 100km/h super nie mam zastrzeżeń. (Silnik)
~yaco
Hatchback 5d 1.2 i 16V 80KM 59kW
Jedna uwaga - za niskie zawieszenie jak na nasze drogi!!!!!!!!!!
~ek
Hatchback 5d 1.2 i 16V 80KM 59kW
Auto mam 9 miesiecy. Spala bardzo malo, prowadzi sie naprawde dobrze. 4 osoby moga spokojnie podrozowac bez problemu- o ile nie maja bagazu,bo miejsca w bagazniku raczej malo. Niestety auto rdzewieje- szczegolnie na dachu. Plastiki w srodku sa rowniez marnej jakosci,a schowek sam sie potrafi otworzyc w czasie jazdy (mozna zawalu serca przez to dostac) ,albo jak widzialam w niektorych micrach- calkiem sie urwac.
~TOMASZ
Hatchback 5d 1.2 i 16V 80KM 59kW
Jak na taki mały samochodzik to całkiem zrywny. Przeznaczony raczej dla 2 osób ale czego się spodziewać po takich gabarytach. Samochód posiadam już 2 lata i poza filtrami i olejem nic nie wymieniałem. Bardzo zadowolony jestem z zakupu. Gdyby w środku jeszcze trochę mniej trzeszczącego plastiku powkładali ... ;).
~moniai jej misiek.
Hatchback 5d 1.2 i 16V 80KM 59kW
super autko polecam trochę nie ma prasy bo nissan nie płaci jak VW :-) wersja ART czyli prawie wszystko pozdrawiam.
~R
Hatchback 5d 1.2 i 16V 80KM 59kW
klima - wydajna, ogrzewanie włącza się miarę szybko, wentylator cichy (Wentylacja i ogrzewanie)
~KaaG
Hatchback 5d 1.2 i 16V 80KM 59kW
powaznie zaskoczyla mnie nowa micra, jak na razie wszystko jest OK, tfu, tfu oby tak bylo zawsze...
~Biała
Hatchback 5d 1.2 i 16V 80KM 59kW
Bardzo dobre auto.Mam full opcję ze skórą systemem trakcji itd.Jedynym mankamentem jest servise i autko jest zbyt niskie nie mogę wjechać na żaden krawężnik itp. (Stosunek jakość/cena)
Nissan Micra III Hatchback 5d