Ocena kierowcy - Nissan Murano I

dopix@poczta.onet.pl, 17 lat temu
Silnik 3.5 i V6 4WD 234KM 172kW
Rok produkcji 2004
Nissan Murano I 3.5 i V6 4WD 234KM 172kW 2002-2007 - Oceń swoje auto
MAm wersję USA , niestety polskie serwisy są słaobo przygotowane i zbyt wiele na temat tego auta nie wiedzą . Auto które sprowadziłem było lekko uszkodzone , niestety oryginalne części bardzo drogie . Ale auto robi wrażenie i warto wydać trochę więcej i mieć coś naprawdę nietuzinkowego
Silnik naprawdę godny uwagi , cicha praca , moc - jestem bardzo zadowolony
Wcześniej jeździłem autem z manualną skrzynią . Automat to automa naprawdę doskonale się jeździ . NAjbardziej podoba mi się moment wyprzedzania , poprostu wciskam gaz i auto dynamicznie przyspiesza . Przy wcześniejszych autach koniecznie musialem zrobić redukcję biegu aby moment wyprzedzania był w miarę szybki .
Jest OK , choć jeździłem również starym mercedesem i nierówności na drodze pokonywał znacznie łagodniej , tutaj niestety odczuwam tzw kociełby
Wbrew pozorą jest duze auto i na poczatku są trudności z parkowaniem , nie mam jeszcze wyczucia
Wszystko raczej na swoim miejscu , chociaż czasami przy skręcie (sterowanie w kierownicy)zmieniam fale w radiu , zupełnie przypadkowo , jest to troszkę irytujące . Brak ostrzeżenia iż samochód jest na hamulcu ręcznym , oprócz kontrolki
Dwustrefowa klimatyzacja i to jest plus ,
CZuję się jak za sterami samolotu ;)) Jest naprawdę przyjemnie , ogólnie duzo miejsca
Ten silnik chodzi naprawdę cichutko
Hmm , jest dobrze chociaż wczesniej miałem auto na gaz które mieścilo się w 10 litrach a teraz , niestety znacznie więcej . Dynamiczna jazda 14,8 , spokojna w 12 się zmieści . Ale przy tych gabarytach i klasie auta i tak jest oszczędnie .
Cena w kraju(nowego) bardzo wygórowana . Tym bardziej że wersja europejska ma slabszy silnik i robiona jest w Hiszpani .Używany mozna kupić już w znacznie przyzwoitych pieniądzach
ok
brak