Ocena kierowcy - Nissan Navara III Double Cab Facelifting

Marcin, 8 lat temu
Silnik 2.5D 190KM 140kW
Rok produkcji 2013
Nissan Navara III Double Cab Facelifting 2.5D 190KM 140kW od 2010 - Oceń swoje auto
Auto wygodne i pakowne. Napędy dobrze radzą sobie w terenie. Obsługa auta prosta, intuicyjna więc każdy sobie z nim poradzi. W tej klasie aut uważam Nissana i VW za auta nadające się również jako dobre na długie trasy.
Tutaj mnie rozczarował Nissan. Auto miało problemy z turbiną. W salonie w Kaliszu , Gdańsku odsyłają mnie do Nissan Polska. Tam przejęci oczywiście problemem mają to w głębokiej D. Auto miało pracować na mnie a ja się z nim męczę. Nie wiedzą co mu jest. Po wymianie czujnika temperatury spali czy coś podobnego auto odzyskało wigor. Zrobiłem kilka tysięcy kilometrów i silnik znowu działa nie tak. Zawiesza się ( przy wyprzedzaniu adrenalina idzie na maxa ) charczy mechanicznie coś koło turbiny. w 3 salonach nie wiedzą co jest grane ... Dopiero mechanik z Ukrainy stwierdził , że pierwsze nie trzyma uszczelka rury do turbiny i ucieka powietrze . A mechaniczne on nie wie bo to salon. A salon to ma w D...
Jak na manual jest ok.
wysokie auto , nie buja i fajnie trzyma się drogi nawet przy 150 km/h W terenie wszystko działa poprawnie. Nawet jak auto się zakopie wspomaganie bajka. Na trasach auto wyczuwa się na kierownicy.
Przy tej wysokości słabo widać z przodu oraz na bokach ale to będzie w każdym aucie i trzeba się trochę pogimnastykować ;) Na trasie jest ok. Duże lusterka, czujniki parkowania z tyłu w mieście pomagają kierowcy.
Nawara mi odpowiada. Jest miejsce na napoje, kilka schowków, wszystko poręczne, nie męczę się w aucie. Podoba mi się !
Latem chłodzi fajnie, zimą dłużej grzeje ale to Diesel. Wszystko ok uważam. Dmuchawy działają dobrze, szybko odparowuje wilgoć z przedniej szyby . Jest naprawdę przyzwoicie!
Z przodu kierowca i pasażer mają dużo miejsca. Z tyłu 3 foteliki z małymi dziećmi wkładam z małym problemem ale mieszczą się ! Jest OK ! a Co do paki która jest zakryta to super sprawa. Auto na budowę, do sklepu i na wycieczkę ;)
nie mam uwag. Charczy i trzeszczy w silniku co słychać i bardzo irytuje . Może jak bym nie miał z tym problemów to byłby duży pozytyw !
Auto pali od 9 do 15 litrów. Jeżdżąc normalnie 9,1 litra. Jak już trochę jej depnę 10 litrów. Jak się spieszę to 15 wychodzi ale to przy prędkości 180 km/h Jak dla mnie jest dobrze !
Auto mam nadzieje , że mi naprawią na gwarancji i będę zadowolony. Jeśli będę miał dalej problemy to ubije Nissan i będę im bruździł ile się na wszystkich forach ! Zapłaciłem sporo pieniędzy aby to auto na mnie zarabiało a tu takie cyrki ! Mam trójkę dzieci na które muszę zarobić a Nissan mi *******i wszystko. Jestem wściekły w tym temacie !
tu nic się nie dzieje. Po za szybą lewą boczną która jest do poprawki. Ale wszystko działa poprawnie!
Turbina, silnik Najgorsze jest to , że salony mają to w D... Co za dziady ! jak nie wejdziesz i z buta nie j.niesz to G załatwisz . Nie uznaję tej marki od momentu jak mnie traktują w Salonach. Uważam , że jak auto jest na gwarancji to ma być naprawione na gwarancji a nie , żeby klient się prosił o rozwiązanie problemu ! Do tych uwag dołączę to , że zaczyna już pasek piszczeć ... Ciekawe czyja wina będzie ? Moja ? czy męczącego się silnika i turbiny , która jest na gwarancji a NISSAN nie wie co z tym fantem zrobić ...

On - zużycie paliwa dla silnika 2.5D 190KM 140kW [l/100km]

11,2