Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Sprawdź politykę prywatności.

Informacje o Nissan Navara

Lata produkcji: 1986 - teraz
Segment: Pickup

Średniej wielkości pickup produkowany od 1986 roku. Następca Datsuna Trucka. Pierwsza generacja Navary, zwana też Hardbody (w USA), była sprzedawana tylko na części europejskich rynków. Jej rozwiązania techniczne wykorzystano w Nissanie Pathfinderze, z którym do dziś model jest spokrewniony. Od 2014 roku dostępna jest czwarta generacja Navary (w Europie od 2015 roku). W USA  model oferowany jest jako Frontier. Nazwa samochodu pochodzi od Nawarry, krainy w Hiszpanii. Dostępny w wersji pięcioosobowej lub użytkowej, dwuosobowej.

Powagosław

Jeden z tych modeli, których stworzenie mogło okazać się totalną klapą lub wielkim sukcesem. W tym przypadku udało się to drugie, bo Navara pojawił się na rynku w odpowiednim czasie. Półciężarówka dla pana w garniturze? Widać, ludzie mają różne fantazje.

~Powagosław
Luzacjusz

Choć wygląda tak samo jak Pathfinder, wygląda lepiej. Może to zasługa tej ciężarowej surowości, dzięki której Navara nie jest kolejnym SUV-em dla pozerów. Fakt, jest pickupem dla pozerów, ale to przynajmniej jakaś odmiana.

~Luzacjusz

Nissan Navara – wybierz generację

Pokaż generacje z silnikiem:

Dane techniczne Nissan Navara

Moc silników 96–265 KM
Pojemność silników 2,3–4,0 l
Prędkość maksymalna 168–195 km/h
Przyspieszenie 0-100 9,3–12,0 s
Nissan Navara Pick Up

Dziennik kosztów

Statystyki dzienników dla aut Nissan Navara
Średni koszt na 100 km Liczba wpisów: 117
Koszt ogólny 68,24 PLN
ON32.9 PLN
Wydatki serwisowe 2,76 PLN Pozostałe wydatki 4,09 PLN

Publikacje o Nissan Navara

Newsy o Nissan Navara

Nissan Navara