Ocena kierowcy - Nissan Navara III Pick Up

blacknigger, 13 lat temu
Rok produkcji 2007
Nissan Navara III Pick Up 4.0 265KM 195kW 2005-2007 - Oceń swoje auto
Silnik : Kopyto!
Navara na auto poleci każda laska, i ta młoda i ta stara! Auto godne polecenia. Jak już pisałem wszystko super. Pali mało, jeździ zabójczo szybko, klei asfalt. Założę się, że Vettel w swoim red bullu by wymiękł.
Świetny silnik, bardzo elastyczny, przyspieszanie to sama frajda. Na drodze nie ma kozaka na mnie, ciągnie już od 800obr/min do odcięcia 9krpm.
Skrzynia świetnie zsynchronizowana. Biegi wchodzą lepiej niż w niejednym aucie z DSG. Czysta przyjemność. Jedyny minus to ilość biegów do takiej zabójczej mocy.
Auto klei się drogi jak pojepsute. Z zakrętów zawsze pierwszy wyjeżdżam. Nie ważne czy nadal asfaltem czy rowem, ale jestem pierwszy.
Widoczność oceniam na dobrą, z tego powodu iż gdy załaduję swoich kumpli do auta to nie mogę cofać przez ramię. Muszę zdejmować nadbudówkę, żeby jeździć z ekipą. Widoczność z przodu super. Widać drogę i pasy.
Super
Grzeje jak napalona kobita. Zastanawiamy się z żoną czy nie wstawić do domu tego systemu nawiewu. Teściowa nawet kotlety potrafi usmażyć jak dam grzanie na 4.
Przestrzeni jest aż nadto. Dzieciaki się kilka razy zgubiły, szukaliśmy 2 dni. Z przodu zaś miejsca jest tyle co na placu czerwonym.
Nic nie słychać jak się jedzie. Nawet radia nie słychać.
Spalanie jest świetne. 5L w mieście. 6 w cyklu mieszanym i 12 na trasie.
Moim następnym autem też będzie Navara. Cena/jakość super!
Zrobiłem 500 000km. Znajomy mechanik polecił mi przekręcić licznik o 100 000 w tył przy 150 000 co zapobiegnie usterkom. Na razie działa, cofałem już 4 razy. Zbliża się 5 cofanie i jak na razie bez usterek!
Nissan Navara III Pick Up