Ocena kierowcy - Nissan Navara III Pick Up

mirek, 13 lat temu
Silnik 2.5 dCi 4WD 174KM 128kW
Rok produkcji 2008
Nissan Navara III Pick Up 2.5 dCi 4WD 174KM 128kW 2005-2010 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu : w terenie jest naprawde dobry
Silnik : wspomaganie
To samochód na budowę albo do lasu, nie warto myśleć o nim jako terenówka do poszalenia, słabą stroną jest konieczność jazdy tylko na tylnym napędzie na suchej nawieżchni
Ok. 174KM nieźle daje sobie radę. Zimą trochę głośny na zewnątrz /jak w traktorze/.
Taka sobie.
Nie radzę ostro wchodzić w zakręty bo bączek murowany zwłaszcza na mokrym.
Duże lusterka są niezawodne ale bez czujników parkowania można sporo wydać na naprawy.
Klima ok. Zimą długo nagrzewa sie kabina za to latem w innych samochodach patelnia a tu całkiem znośnie.
Kierowca i pasażer z boku ok ale z tyłu bardzo mało miejsca, właściwie nie polecam jako samochód rodzinny z dużymi dziećmi. naprawdę warto się nim przejechać przed kupnem.
może być
Mój zadowala się średnio 9,5-10 l/100km, myśle że to norma a może i nieźle w porównaniu z podobnymi
Dużo można by tu pisać. Plastiki słabe- rysują się paznokciem, metalowe elementy pokryte powłoką która się po 50tyś ździera, skrzypi strasznie pokrywa silnika, szyba przednia bardzo łatwo uszkadza się od kamieni-każdy kamyk zostawia ślad, materiał siedzeń łatwo zaciąga się,
po 60 tyś wyciekł mi płyn od wspomagania, w serwisie powiedzieli że ty przewód się obluzował, ale pod maską coś wymieniali, znajomym padaja sprzęgła, mnie odpukac nie

On - zużycie paliwa dla silnika 2.5 dCi 4WD 174KM 128kW [l/100km]

9,5