Ocena kierowcy - Nissan Navara III Pick Up

Biker, 12 lat temu
Silnik 2.5 dCi 4WD 174KM 128kW
Rok produkcji 2006
Nissan Navara III Pick Up 2.5 dCi 4WD 174KM 128kW 2005-2010 - Oceń swoje auto
Silnik : wystarczajaca moc jak na tak mase, a jakby co zawsze jest reduktor,
auto sprawdza sie zarowno w terenie jak i na asfalcie, moze ciagnac przyczepe 2,5tony, ogromna paka.kupa schowkow, praktyczny wol roboczy MINUS-bardzo dlugi wiec trudno sie tym krecic po ciasnych uliczkach czy zawracac, i to chyba jedyny minus, przynajmniej dla mnie
10-15 litrow na setke, do normalnej jazdy wystarczajacy, ciagnie tone na lawecie bez problemow no stop 110 na 6 i jak nie ma za duzych wzniesien zapominasz o zmianie biegow
jak zimna ciezko chodzi, jak sie rozgrzeje biegi wchodza miekko
auto uzywanie w terenie, autostradzie i na polskich drogach po 160 tys km, wymienione przednie zwrotnice z lozyskami, w tylnim moscie lozyska i uszczelniacze.
jak w kazdym wyzszym samochodzie/vene lepsza niz w osobowkach
Mam wersje aventure i innej bym nie kupowal, tydzien czasu nauka nawigacji, obslugi radia/cd climatronicu etc, ale potem bajka, wszystko proste i na swoim miejscu, zmieniarka 6plytowa i to mp3, blue tooth do telefonu z zestawem glosnomowiacym
wszystko jak trzeba, podgrzewanie fotelii 2-u zakresowe z termostatem, climatronic etc
mam 180cm wzrostu i 110kg wagi, nie nabawilem sie jeszcze klaustrofobji wiec uwazam ze jest ok
to nie s klasa, jak na pick up-a jest ok.
na ta mase i naped 4x4 uwazam ze rewelka. minimalnie co mi spalil na autostradzie to 8.5, ale 10-12to norma
bdb
nic powaznego sie do tej pory nie stalo, kupilbym go ponownie nie myslac nawet dwa razy:)
brak

On - zużycie paliwa dla silnika 2.5 dCi 4WD 174KM 128kW [l/100km]