Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Oceny Nissan Note– wybierz generację

Najnowsze oceny Nissan Note

~uzytkownik
Nissan Note II
Bardzo fajne auto klasy B+ dla rodziny 2+1 lub 2+2 mieszkającej w mieście lub na jego obrzeżach. Niepozorne i w 100% użyteczne.
~wojtek
Nissan Note II
dosyć obszerne wnętrze pozwala na wygodną jazdę w 4 osoby, prawie książkowe zużycie paliwa
~Tomul7
Nissan Note II
super autko przesiadłem się z opla corsy D i jest lepiej niż myślałem . po pierwsze więcej miejsca w środku bije corse na głowę, miejsce dorównuje do klasy segmentu c , silnik trochę mułowaty ale oszczędny brak 6 biegu ale i tak daje rade, stylistyka i wygląd fajny widać że pochodzi z kraju kwitnącej wiśni ,warto szukać modeli z lepszym wyposażeniem bo dają więcej frajdy , polecam autko do miast i na wycieczki za miasto
~Maciej
Nissan Note II
Ogólnie pełne zadowolenie. Samochód spełnia swoje funkcje.
~J
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
Nissan Note I
Uniwersalny, praktyczny, oszczędny, cichy i wygodny.
~paweł W
Mikrovan 1.4 i 16V 88KM 65kW
Nissan Note I
jest to fajne autko, ma kilka minusów ale na miasto idealne i co najważniejsze - mimo takiego przebiegu bezawaryjne, tylko okresowe wymiany, w środku dla rodziny 2+2 idealne. ale podkreślić trzeba autko do miasta i krótkie trasy - słaby silniczek i dość głośne w środku. ale ogólnie super autko
~Tomul7
~talar
Mikrovan 1.4 i 16V 88KM 65kW
Nissan Note I
Bardzo fajne i wdzięczne autko. Jeżdże nim rok. Zrobiłem okolo 15 000 km. Aktualny przebieg 80 tys. Spalanie na fajnym poziomie 6 litrow/100km/. Zostawiłbym je na dłużej, ale zaczelo nam sie w nim robic ciasno. Mowie o ogolnej pojemnosci, bo jesli chodzi o miejsce dla pasazera i kierwocy to jest to fenomen. Ja mam 192 cm wzrostu i sie spokojnie mieszczę :) Zona również jest wysoka i bez problemu. Ale zaczelo brakowac miejsca w bagazniku (duzy...
~trzytrzy
Nissan Note II
Posiadam auto dość krótko, ale chciałem wcześnie podzielić się opinią odnośnie pierwszych wrażeń aby pomóc tym, którzy rozważają wybór Note II.
~Mz
Mikrovan 1.5 dCi 68KM 50kW
Nissan Note I
Polecam tego minivana, za niewielkie pieniądze dosyć spore i fajne auto.
Nissan Note