Ocena kierowcy - Nissan Note I Mikrovan

chandel, 16 lat temu
Silnik 1.6 i 16V 110KM 81kW
Rok produkcji 2007
Nissan Note I Mikrovan 1.6 i 16V 110KM 81kW 2005-2010 - Oceń swoje auto
To czego spodziewałem się po tym modelu sprawdziło się w zasadzie pod każdym względem. A użytkownikom którzy uważają, że przestrzeń dla kierowcy i pasażerów jest dla nich niewystarczająca, sugeruję żeby przy następnych zakupach dokładniej obejrzeli wybierany pojazd. To akurat można sprawdzić w salonie.
Jak na moje potrzeby w pełni satysfakcjonujące osiągi. Naprawdę bez zarzutu.
Na przyzwoitym (na pewno nie idealnym) poziomie
W pełni zadawalająca
Posiadam wersję z przyciemnianymi szybami co wieczorem i w nocy widoczność do tyłu niestety poważnie ogranicza. Ten dyskomfort w pełni rekompensują fantastyczne lusterka zewnętrzne (o ile ktoś potrafi to wykorzystać).
Według mnie - wszystko jak należy
O.K. (choć parują tylne szyby)
Przy tylnym siedzeniu max. odsuniętym - rewelka. Przy zwiększonej pojemności bagażnika - gorzej ale bez tragedii
Ten silnik do najcichszych faktycznie nie należy ale przy włączonej muzie - spokojnie w drogę
Przy spokojnej i umiarkowanej jeździe - pali tyle ile podaje producent. Przy agresywnym stylu apetyt na paliwo może wzrosnąć nawet do 10-11l (oczywiście w mieście). W trasie, na odcinku ok. 40 km. udało mi się osiągnąć 4,4 l przy prędkościach z zakresu 70-100 km/h. Oczywiście według wskazań komputera.
Cenę jaką wynegocjowałem w salonie (uwzględniając oczywiście wyposażenie które otrzymałem ESP, kurtyny boczne, zmieniarka CD), uważam na tle konkurencji za bardzo dobrą
Jak narazie o.k. - ale za mało kkm mam przejechane
j.w.
Nissan Note I Mikrovan